رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان گفت: به دنبال رفع موانع بهره‎برداری از پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بندرگز و پروژه های دیگر این شهرستان هستیم.

به گزارش کناره ، حسین پیش‌قدم به همراه کارشناسان این سازمان در بازدید از پروژه‎های مهم عمرانی شهرستان بندرگز اظهار کرد: موقعیت بی‎نظیر و استراتژیک این شهرستان به عنوان پیشانی ورودی غربی استان بسیار حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: شهرستان بندرگز می‎تواند با توجه به قابلیت‎های طبیعی شامل دشت، دریا، جلگه و کوهستان نقش مهمی را در توسعه منطقه ایفا کند.

بازدید از پروژه تصفیه‎خانه فاضلاب شهرستان بندرگز به عنوان یکی از قدیمی‎ترین این پروژه‎ها در سطح استان و نقش مهم آن در حفظ محیط ‌زیست از نخستین برنامه‎های بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان گلستان از پروژه‎های عمرانی این شهرستان بود.

تاکید بر حضور کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی کشور برای بازدید میدانی در جهت تامین اعتبارات و همچنین افزایش ظرفیت اجرای این پروژه‎ها از تاکیدات مهم پیش‌قدم در جریان بازدید از پروژه تصفیه‎خانه فاضلاب شهرستان بندرگز بود.

 

استفاده حداکثری از ظرفیت ساحل بندرگز

با توجه به پسروی آب دریا در خلیج گرگان و بررسی مشکلات حاصل از آن دومین برنامه بازدیدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان به همراه کارشناسان این سازمان از پروژه‎های مهم عمرانی در ساحل دریای بندرگز بود.

اجرای پروژه کمپینگ اقامتی در حاشیه ساحل خزر توسط کار مشترک شهرداری بندرگز و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان و توجه به حل نیازهای مسافران و توسعه اقامت ارزان ‌قیمت از اولویت‎های گردشگری شهرستان بود که از سوی حسین پیش‌قدم رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان عنوان شد.

وی تاکید کرد: مدیران شهرستان بندرگز باید جذب سرمایه‎گذاری غیردولتی برای ایجاد مجتمع‎های رفاهی – گردشگری را با جدیت و در اولویت کاری خود قرار دهند.

به دنبال رفع موانع بهره‎برداری از پروژه بیمارستان 96 تختخوابی بندرگز هستیم

پروژه بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان بندرگز با هزینه کرد بالغ بر 250 میلیارد ریال (تاکنون) یکی از پروژه‎های مهم درمانی استان در غرب استان گلستان است که بعد از ظهر امروز مورد بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان به همراه کارشناسان این سازمان قرار گرفت.

پیش‌قدم در حاشیه بازدید از این بیمارستان به مدیران حاضر در محل این پروژه گفت: رفع موانع مربوط به تصویب شبکه برق‎رسانی به بیمارستان و اتمام هر چه سریع‎تر عملیات عمرانی پروژه بیمارستان 96 تختخوابی شهرستان بندرگز از برنامه‎های دارای اولویت این سازمان است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان با تاکید بر اینکه این پروژه می‎تواند یکی از مراکز مهم درمانی استان باشد، خاطرنشان کرد: با استقرار تجهیزات تخصصی و فوق‎‎تخصصی این بیمارستان می‎تواند به عنوان مرکز چشم در استان معرفی شود و پذیرای بیماران عزیز از تمام مناطق استان و یا استان‎های هم‌جوار باشد.

وی افزود: سعی و تلاش ما بر این است که با پیگیری موارد اعتباری شاهد افتتاح پروژه در ایام مبارک دهه فجر سال جاری باشیم.

گفتنی است رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان به همراه کارشناسان این سازمان، فرماندار شهرستان بندرگز و برخی از مدیران این شهرستان همچنین از پروژه‎های در حال احداث اداره منابع طبیعی بندرگز، احداث مجتمع فرهنگی هنری نوکنده، احداث مجتمع فرهنگی هنری شهرستان بندرگز و احداث کانون دانش‎آموزی بندرگز بازدید کردند.

منبع: فارس

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار