• بندرگز
  • دومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران بندرگز برگزار شد

دومین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بندرگز در سال 97 با حضور مدیران دستگاه های مرتبط در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش کناره ، فرماندار بندرگز در این جلسه گفت : با توجه به میزان خسارت های جانی و مالی ناشی از بلایای طبیعی ، آموزش مدیریت بحران امری لازم و ضروری است.

حسین احمدی افزود : تلاش می کنیم تا با برگزاری کارگاه های آموزشی ، گام موثری در ارتقای سطح علمی و اجرایی مدیران و اقشار مختلف مردم برداریم.

وی  اظهار داشت: در سال گذشته همه اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بندرگز در دوره آموزشی مدیریت بحران شرکت کرده اند و این دوره آموزشی سه روز به مدت 50 ساعت برگزار شد.

فرماندار بندرگز تقویت زیر ساخت های شهری برای مقابله با مخاطرات طبیعی را ضروری خواند و تصریح کرد: باید به صورت کارشناسی شده نسبت به تقویت زیر ساخت های شهری اقدام شود و خلاء ها جبران شود.

احمدی با بیان اینکه ، بحران و حادثه زمان مشخص ندارد و خبر نمی کند ، گفت : در زمینه خدمات رسانی و رفع مشکلات مردم نباید قصوری صورت گیرد.

135484679845 2

 وی تاکید کرد : آمادگی برای مقابله با بحران اهمیت ویژه ای دارد و همه اعضای ستاد مدیریت بحران ، باید با تعامل و همکاری ، از قبل برای مقابله با حوادث احتمالی برنامه ریزی کنند.

فرماندار بندرگز در این نشست خواستار نوسازی ماشینها و تجهیزات و تقویت امکانات دستگاه های عضو ستاد مدیریت بحران شد و برپیگیری پروژه های نیمه تمام مدیریت بحران از سوی دستگاه های مربوطه در شهرستان تاکید کرد.

گفتنی است ، جمالی مدیرکل مدیریت بحران گلستان نیز در این جلسه حضور داشت.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار