احمد فتحی گفت: از مهمترین اهداف این برنامه به نمایش گذاشتن آداب و رسوم منطقه و همچنین احیای بازیهی بومی و محلی و مشاغل فراموش شده، غذاهای محلی، انتقال دادن استعداد های بالقوه و بالفعل منطقه است.

 به گزارش کناره، برنامه تلویزیونی "نار تی تی" به تهیه کنندگی و کارگردانی آقایان احمد فتحی و سید عبدالله موسوی تاکامی از سیمای مرکز گلستان پخش می شود.

تهیه کننده و کارگردان برنامه "نار تی تی" در مصاحبه با خبرنگار کناره گفت: "نار تی تی" همان گل و شکوفه انار است و علت نامگزاری این برنامه به این نام اینکه ، انار نماد معمول در ادبیات فارسی می باشد و رنگ قرمز ارزش نمادی دارد و در جشن های ایران باستان انار نماد باروری بوده است.

احمد فتحی افزود: این برنامه تلویزیونی از پاییز سال93 شروع به کار کرد و تاکنون 30قسمت 40دقیقه ای از شرق تا غرب استان، از سیمای گلستان پخش شده است.

وی گفت: موضوع برنامه نار تی تی اجتماعی ، فرهنگی و رویکردی اقتصادی است.

فتحی در رابطه با اهداف این برنامه به خبرنگار ما گفت: از مهمترین اهداف این برنامه به نمایش گذاشتن آداب و رسوم منطقه و همچنین احیای بازیهی بومی و محلی و مشاغل فراموش شده، غذاهای محلی، انتقال دادن استعداد های بالقوه و بالفعل منطقه است.

وی تصریح کرد: برنامه نار تی تی با توجه به بومی بودن فضای کار، دارای دو مجری پیشکسوت هنرمند است که برای اکثر مخاطبان استان، چهره ای نام آشنا می باشند.

احمد فتحی گفت: از ویژگی های برجسته این برنامه مردمی ارتباط صمیمانه مجریان با مخاطبان است که باعث شده نار تی تی از برنامه های پر مخاطب شبکه گلستان باشد.

وی در پایان تصریح کرد: ما این هفته در خدمت مردم خونگرم روستای باغوکناره بودیم،  روستای باغو کناره با مردمانی مهربان و دارای اعتقادات دینی و نقش آفرین در عرصه های فرهنگی و اقتصادی به ویژه در موقعیت جغرافیایی مناسب و با همکاری و تعامل با دیگر مناسبت های ملی در حوزه شهرستان بندرگز می باشد.

گفتنی است برنامه "نار تی تی" هرهفته 5شنبه ها ساعت 18 از شبکه گلستان پخش می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار