اینکه برخی توصیه می کنند، خودنمایی و راحت الوصول بودن دختران برای پسران شانس ازدواج را بالا می برد، دورغی است که به واسطه تکرار بیش از اندازه سعی دارد رنگ حقیقت به خود بگیرد. خبرنگار طنین یاس با در دست داشتن سه تصویر به سراغ جوانان رفته و از آنها می پرسد برای ازدواج به سراغ کدام یک از این پوشش ها می روند در این میان 84 درصد مردان ابراز تمایل برای ازدواج با زنان محجبه و عفیف داشتند.

شب قدر بافضیلت‌ترین شبِ سال و شب رحمت الهی و آمرزش گناهان است که علاوه بر اعمال مشترک در هر سه شب ، اعمال مخصوص به هر شب هم باید انجام داد.

امام کاظم(ع) در یک روایتی در باب اهمیت ماه رجب‌المرجب فرمود: هر کس یک روز از ماه رجب را روزه بگیرد، آتش جهنم یک سال، از او دور شود و هر کس سه روز از آن را روزه بگیرد، بهشت بر او واجب می شود.

علاوه بر دوره کامل تفسیر نور، فایل ۹۱ عنوان کتاب تألیفی حجت‌الاسلام محسن قرائتی در سایت وی بارگذاری شده است که به صورت رایگان قابل دانلود است. آیه «لا نرید منکم جزاءً و لا شکوراً» تابلوی حرکت اوست.

اگرچه عقربه‌های ساعت در حرکت‌اند و سیل عظیم جمعیت مانع رسیدن سریع به حریم رضوی می‌شود، اما این دل‌های عاشق زمان برایشان معنی ندارد و تنها به شوق پابوسی آقا قدم‌هایشان را استوارتر از قبل برمی‌دارند.

 در آستانه‌ی اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام) و برگزاری پیاده‌روی عزاداران از شهرهای عراق به سمت کربلا، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب اسلامی درباره‌ی «حرکت پیاده‌روی اربعین» را مرور می‌کند.

شهید سیدمهدی سادات حسینی، مرد میدان امتحان، چهار بار به جبهه رفت، او در گوشه ای از وصیت خود می نویسد: اسلام، نیاز به خون مسلمانان دارد و همه باید یک صدا به ندای حق طلبانه امام حسین (ع) لبیک بگوییم تا باشد با این لبیک گفتن راه پرافتخار سعادت و شهادت به سوی همه ما گشاده شود.

مراسم عَلم گردانی در روستای بیش بنه برگزار شد

تصاویری از دسته سینه زنی کارکنان نیروی انتظامی در شهرستان بندرگز

خبر شهادت سردار شهید حسین همدانی به عنوان یکی از مدافعان حرم، اندوه جانگدازی در قلب ملت ایران و به ویژه مردم شهید پرور همدان به جای گذاشت و اما این همدانی ها بودند که در مراسم تشییع و تدفین حبیب سپاه سنگ تمام گذاشتند.

هویت یک شهید گلستانی تازه تفحص شده به تازگی با انجام آزمایش DNA شناسایی شده و برای تشییع به استان انتقال داده خواهد شد .

برنامه های هیئت های مذهبی در دهه اول ماه محرم با حضور مداحان و ذاکران اهل البیت و با حضور پر شور مردم حسینی شهرستان برگزار خواهد شد .

تاریخ نگار گلستانی گفت: استان گلستان جزو استانهای پیشتاز در تدوین نقش خود در دفاع مقدس است. چون با سپری شدن 27 سال از پایان جنگ، هنوز اغلب استان‌های کشور دست به کار نوشتن چنین کتاب مهمی برای بازشناسی نقش مردم استان خود در جنگ تحمیلی نشده‌اند.

فرزند خردسال شهید سامانلو در بدو ورود به غرفه شهدای مدافع حرم با ماکت تصویر پدرش ربرو می شود و تصور می کند که پدرش آمده و بالای غرفه روی بلندی ایستاده، با عجله به سمت پدر می دود و زمانی که پای ماکت رسید و می فهمید که پدرش نیست، شروع به گریه کردن می کند.

همزمان با روز عرفه مراسم برائت از مشرکین در جوار شهید گمنام  و در آستان مقدس امامزداه عبدالله گرگان با حضور پرشور مردم انقلابی گرگان برگزار شد.

آیین هفتگی هیئت های مذهبی شهرستان با حضور مداحان و ذاکران اهل بیت برگزار می گردد ،

مراسم هفتگی هیئت های شهرستان بندرگز برگزار می شود // از عموم مردم جهت شرکت در این مراسمات دعوت بعمل می آید.

نامه ای که از سوی خانواده یکی از رزمندگان گلستانی در دوران دفاع مقدس برای او نوشته بود، بعد از ۳۵ سال به دست این رزمنده رسید.

امام صادق(ع) روایت کردند که حضرت رسول اکرم(ص) فرمود: از کشتن زنبور عسل، مورچه، قورباغه، گنجشک، شانه به سر و پرستو بپرهیزید.

چه شد كه وهابيان پس از تخريب بقاع بقيع، صورت قبور امامان و برخي از صحابه و تابعين‌ را حفظ كردند؟ چرا وهابيان اين بخش بقيع‌ را مانند قسمت هاي ديگر بقيع‌ صاف نكردند؟

نظرسنجی

تازه ترین اخبار