استاد حوزه و دانشگاه گفت :وزیر مستعفی آموزش وپرورش با استعفای جبری و یا اختیاری خود را از پاسخ دادن با این پرسش ها نجات داد و نمی خواستند این مسائل در مجلس شورای اسلامی مطرح شود.

به گزارش کناره، حجت الاسلام یوسف تیموری از علمای استان گلستان و امام جمعه کیاسر و چهاردانگه با اشاره به هشتم آبان سالروز شهادت حسین فهمیده و روز بسیج دانش آموزی خاطر نشان کرد : متاسفانه امسال در تدوین کتاب درسی اشتباهی رخ داد که دشمنان و صهیونیست ها را خوشحال کرد ، نمی دانم چه دست های پشت پرده ای و چه غفلتی بود که زندگینامه و نحوه شهادت شهید فهمیده عزیز را حذف کردند.

امام جمعه کیاسر در ادامه افزود:یکی از سوالات نمایندگان مجلس شورای اسلامی که می خواستند در جلسه استیضاح از وزیر آموزش و پرورش داشته باشند موضوع حذف این درس بود .

وی یکی از دلایل استعفای اجباری وزیر آموزش و پرورش را اختلاس از صندق ذخیره فرهنگیان بیان کرد و در ادامه گفت: در صندق ذخیره فرهنگیان یک اقدام بسیار نامناسبی اتفاق افتاد و آن اختلاس از این وزارتخانه که بلحاظ مالی ضعیف بوده است و بازهم متاسفانه که بعضی ها از این صندق وام های چند صد میلیونی با بهره اندک و ماشین های آنچنانی برخوردار باشند اما بازنشستگان و معلمان عزیز ما باید در سختی و مشقت زندگی کنند.

حجت الاسلام تیموری خاطرنشان کرد: خدا می داند وسعت و مقدار این اختلاس چه قدر است که هنوز در حال بررسی هستند.

حجت الاسلام والمسلمین تیموری گفتند:وزیر مستعفی آموزش وپرورش با استعفای جبری و یا اختیاری خود را از پاسخ دادن با این پرسش ها نجات داد و نمی خواستند این مسائل در مجلس شورای اسلامی مطرح شود و مردم در جریان قرار بگیرند حال در پیشگاه خدا چه خواهند کرد و مردم برایشان چه رقم خواهند زد ، خداوند می داند.

امام جمعه چهاردانگه تاکید کرد: انتظار مردم از دولت این است که دقت نظر داشته باشد که اینچنین اشتباهات جبران ناپذیر رخ ندهد ، یک روز حقوق های نجومی یک روزهای دیگر اختلاس یک روز نیز تهدید و تحقیر هر چند دلهای مردم نسبت به انقلاب و نظام محکم است اما با چنین اشتباهات عمدی و غیر عمد مردم را مأیوس نکنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار