فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب تاکنون 1020خانه آسیب دیده از سیل را تعمیر و به مردم واگذار کرده که این روند ادامه دارد.

به گزارش کناره ، سردار حسین معروفی امروز در جمع گروه های جهادی دانشگاه امام جسین (ع) بسیج سازندگی، قرارگاه عاشوراییان و بانک انصار، درخصوص وعده سپاه برای ساخت منازل مسکونی سیل زدگان اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب تاکنون 1020 منزل مسکونی آسیب دیده از سیل را تعمیر و به مردم واگذار کرده که این روند ادامه دارد.

وی افزود: در آق قلا 326 خانه تا امروز تکمیل و در اختیار مردم قرار گرفته و 45 خانه در حال بازسازی است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان تصریح کرد: تعمیر و مرمت 40 مدرسه در مناطق سیل زده را با کمک بانک انصار ، قرارگاه عاشوراییان و بسیج سازندگی سپاه نینوا تا شروع سال تحصیلی جدید به اتمام می رسانیم.

حضور موثر گروه های جهادی در مناطق سیل زده

وی در ادامه به حضور موثر گروه های جهادی در مناطق سیل زده اشاره کرد و گفت: آنچه که در سیل و اکنون در پساسیل از سوی جبهه انقلاب اسلامی اعلام شده بود محقق شد و حضور موثر گروه های جهادی تا پایان سیل و بعد از آن شاهد هستیم .

معروفی ادامه داد:  این صداقت را امروز در وجود همه اقدامات این عزیزان دیدیم، هم در خانه های مردم که با عشق و علاقه مندی تلاش می کنند و هم در مدارسی که برای مهر دانش آموزان به آماده سازی مشغول هستند.

وی خاطرنشان کرد:  وقتی انسان این حرکت های زیبا را می بیند باید خدا را شکرک ند .اگر این حرکت بزرگ جبهه انقلابی و جهادی  اگر برای همه مدیران اجرایی کشور الگو شود به راحتی می توانیم  ازهمه مشکلات عبور کنیم.

معروفی با بیان اینکه در مکتب، فرهنگ و نهضت ما  چیزی به عنوان بن بست نداریم، اذعان کرد: بن بست شکنی همین اراده عملی انقلابی  و عاشورایی است که می تواند ما را از همه موانع عبور دهد و ما را به سر منزل مقصود برساند یعنی آنچه که امام می خواهد،«گفتمان مقاومت و جهاد»ی که زمان مقاومت خروجی عاشورای حسینی است  و همان گفتمان عزت، شرف و بزرگی و صدمه زدن به دشمن در جهاد کبیر و سر بلندی مسلمین است و ما امروز این روحیه را می بینیم.

هیچکس در جبهه انقلاب اسلامی دنبال منفعت شخصی نیست

وی  یادآورشد: امروز دانشجویان دانشگاه امام حسین(ع) با تحصیلات عالیه خود عین یک کارگر معمولی با عشق و علاقه ای و انگیزه در مناطق سیلزده کار می کنند، این راهبرد جبهه انقلاب است که ما خط کش گذاری سیاسی، مذهبی و قومی نداریم و برای ما ملت با دید انقلابی و ملی مهم هستند واین همه جا عمومیت دارد .

فرمانده سپاه نینوا گلستان با تاکید براینکه هیچکس در جبهه انقلاب اسلامی دنبال منفعت شخصی نیست، گفت: همه دنبال این هستند که وظیفه و رسالت خود را انجام دهند . هماهنگی های بسیاری ما در استان در جبهه انقلاب اسلامی مشاهده می کنیم،  از زمان سیل به بعد با فرمان مقام معظم رهبری، حضور نیروهای مسلح انسجام محکم تری گرفت و اکنون همه و همه به دنبال کم کردن آلام مردم هستند تا سنگ را از جلوی پای مردم بردارند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار