پس از عملکرد ضعیف مهدی طارمی در باشگاه الغرافه قطر و  نارضایتی مسئولان این باشگاه از مهاجم ایرانی، برخی خبرها از احتمال حضورش در ایران و پیوستن به پرسپولیس و تراکتورسازی حکایت می کند.

به گزارش کناره ، در روزهای گذشته، خبرهایی مبنی بر مذاکرات باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی شنیده می شد که یک منبع آگاه در این باشگاه در این باره گفت: تاکنون هیچ مذاکره ای با مهدی طارمی نداشتیم و پس از بازی با پارس جنوبی جم مذاکرات را با بازیکنان مورد نظر برانکو و سرمربی تیم انجام می دهیم.

پس از محرومیت پرسپولیس از سوی فیفا و ... به خاطر طارمی و مدیران وقت باشگاه، این بازیکن مورد غضب هواداران پرسپولیس قرار گرفت و بعید است، کادر فنی پرسپولیس و برانکو موافق با حضور این بازیکن در تیم سرخپوشان پایتخت باشند.

البته به جز پرسپولیس، باشگاه تراکتورسازی تبریز به شدت دنبال جذب این بازیکن است تا با جدایی آنتونی استوکس و لی اروین بتواند در خط حمله بازیکن زهرداری داشته باشد. طارمی هم اکنون در تهران است و در ساختمان پک با 4 بازیکن دیگر و مربیان تیم ملی تمرین می کند تا آماده حضور در اردوی قطر و دیدار دوستانه با فلسطین، لبنان و قطر شود. به نوشته برنا، مهاجم  26 ساله بوشهری ایران سابقه بازی در تیم های شاهین بوشهر، ایرانجوان بوشهر و پرسپولیس را دارد و مدتی است برای الغرافه قطر بازی می کند. البته پرسپولیسی ها تاکنون پیشنهادی به این بازکن ندادند اما برانکو با حضور دوباره او در تیم سرخپوشان موافقت کرده و باید دید در پایان چه اتفاقی برای این مهاجم رخ خواهد داد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار