آمادگی همه جانبه سپاه برای مقابله با تهدیدات / حرف سپاه حرف دل مردم است - کناره
  • اخبار
  • اخبار داخلی
  • آمادگی همه جانبه سپاه برای مقابله با تهدیدات / حرف سپاه حرف دل مردم است

فرمانده سپاه نینوا گلستان دردیدار بسیجیان شهرستان گرگان تهدیدات دشمنان در چهل سالگی انقلاب را از نوع آنی و لحظه ای بیان کرد.

به گزارش کناره ،  سرتیپ دوم پاسدار رحمت اله صادقی فرمانده سپاه نینوادر دیدار جمعی از بسیجیان شهرستان گرگان که در سالن شهید بهشتی سپاه گرگان برگزارشد اظهار کرد:تهدیدات دشمنان در چهل سالگی آن از نوع لحظه ای و آنی است و دشمن درصدد است تا نظام را با بحرانهای اجتماعی روبرو سازد.

وی درادامه افزود : دشمن درصدد است تا شیرینی چهل سالگی انقلاب اسلامی را به کام مردم تلخ کند اما مردم مطمئن باشند سپاه با آمادگی همه جانبه این طمع دشمن را ناکام خواهد گذاشت.

صادقی همچنین با اشاره به هجمه های مختلف دشمنان داخلی و خارجی نسبت به سپاه گفت : چرا دشمن با سپاه مخالف است زیرا حرف سپاه حرف دل مردم است واین حمایت نشأت گرفته از دغدغه ای است که در سپاه وبسیج نسبت به انقلاب اسلامی وجود دارد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز محور آمادگی همه جانبه سپاه ، پایگاههای مقاومت بسیج است ابراز کرد :آمادگی پایگاه مقاومت بسیج به یک باورمندی و روحیه جهادی و انقلابی نیاز دارد تا بتواند در مقابل تهدیداتی که امروز بدنبال واگرایی مردم از نظام اسلامی است خوب عکس العمل نشان بدهد.

وی با تشبیه انقلاب اسلامی به مسجد محله گفت :انقلاب اسلامی مانند مسجدی است که در یک محله بنا شده است و عده ای توفیق دارند تمام نمازهای واجب خود را در آن اقامه میکنند و عده ای هراز چند گاهی به آن سر میزنند و عده ای دیگر نیز با اینکه صدای اذان را از مسجد میشنوند حتی توفیق ندارند که نماز را در مسجد اقامه کنند.

فرمانده سپاه نینوا در پایان با بیان اینکه آیا بسیجی باید نسبت به مسائل مختلف کشور بی تفاوت باشد تصریح کرد : بسیجی ها باید نسبت به مسائل مختلف اقتصادی ، سیاسی ، فساد اداری و موارد دیگر حساس باشند و نسبت به آن موضع بگیرند./خبرگزاری بسیج

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار