جانشین یگان حفاظت منابع طبیعی از مهار آتش در جنگل های گالیکش گلستان خبر داد.

مدیرعامل مخابرات استان گلستان با بیان اینکه گلستان یکی از استان‌های با مصرف بالای اینترنت است، گفت: روزانه در استان گلستان ۱۰۰ ترابایت اینترنت مصرف می‌شود.

در دومین روز از هفته بسیج بسیج رسانه استان گلستان تور رسانه ای را برای بازدید از عرصه های اقتصاد مقاومتی به سراغ کارآفرینانی رفتیم که پویایی و اقتدار را با صرف فعل خواستن توانستن است معنا کردند .

رئیس اداره ورزش و جوانان گرگان با اشاره به حضور بیش از 350 ورزشکار خارجی در گرگان گفت : برای برگزاری بزرگترین رویداد ورزشی تاریخ این استان و میزبانی شایسته کاملا آماده ایم.

محورهای اساسی نیازمندی ها و اقدامات لازم برای بازسازی 7 روستای زلزله زده واگذار شده به سپاه گلستان مشخص شد 

اولین جلسه ستاد مدیریت بحران سپاه نینوا گلستان در کرمانشاه برگزار شد.

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از تخصیص تسهیلات برای رونق اشتغال در کشور خبر داد.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا گلستان گفت: سپاه نینوا گلستان به جهت جمع آوری کمک های نقدی هم استانی های عزیز به زلزله زدگان استان کرمانشاه اقدام به افتتاح حساب کرد که از تمامی هم استانی های عزیز می خواهیم  کمک های نقدی خود را به این حساب واریز نمایند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با بیان اینکه مجتمع آب‎شیرین کن برای تامین آب بندرگز و نوکنده احداث می‌شود، گفت: با تنش‎آبی در منطقه گمیشان و بندرترکمن و شمال استان گلستان رو به‎رو هستیم.

معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی گلستان از ورود سامانه سرد بارشی و کاهش 4 تا 6 درجه ای دما در استان خبر داد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با اشاره به برپایی موکب شهدای گلستان در مرز مهران، گفت: روزانه 15 هزار زائر حسینی از خدمات این موکب بهره‎مند می‎شوند.

نظرسنجی

تازه ترین اخبار