چند رسانه ای - کناره
  • چند رسانه ای

آخرین روز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با قهرمانی تیم ملی فوتبال فرانسه به پایان رسید.

حجاب در اسلام به عنوان حمایت زن مطرح شده است. زنان مسلمان دوست ندارند وقتی درون جامعه می آیند مردان نگاهی به آن ها بکنند که جنبه جنسی داشته باشد.

اثر نقاشیخط هنرمند بندرگزی استاد علی حسن پور به همراه آثار فاخر هنرمندان کشورمان روی دیوار گالری های کوالالامپور خودنمایی می کند.

حواشی دیدار دو تیم  ملوان بندرگز و پیام اردکان یزد در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور

آیین دسته روی عزاداران علی (ع)در شهرستان بندرگز برگزار شد.

به مناسبت هفته سلامت همایش پیاده روی خانوادگی از شهر نوکنده به سمت روستای تلور برگزار شد.

همزمان با اولین روز از هفته ی سلامت و هم صدا با مدارس سراسر کشور  نوای سلامت در مدارس شهرستان بندرگز به صورت نمادین در مدرسه دخترانه توحید این شهرستان طنین انداز شد .

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر هفدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان شهید حجت الله نوچمنی روز گذشته در گرگان برگزار شد.

روز پنج شنبه و زیارت امام زاده حبیب الله (ع) نوکنده و قبور شهدا و درگذشتگان.

نور افشانیو بانگ الله اکبر در روستای کوه صحرا از توابع شهرستان بندرگز.

ظهر دیروز پس از نماز جمعه ، نمازگزاران شهرستان بندرگز در اعتراض به اغتشاشات اخیر مسیر مسجد جامع تا چهارراه بانک ملی این شهر را با فریاد های مرگ بر فتنه گر و آمریکا راهپیمایی کردند.

همزمان با فرارسیدن ماه صفر و آماده سازی موکب ها، شما می توانید برای پیاده روی اربعین حسینی، فایل تصویری الزامات این سفر را در اینجا ببینید.

بانوان شمال ایران در عرصه‌های کشاورزی، دامداری، قالی بافی، جوراب بافی، چادر شب بافی، گلیم بافی و.. حضوری فعال دارند.

اجتماع بزرگ عزاداران حسینی در شهر نوکنده

تجمع بزرگ بصیرت عاشورایی  " احلی من العسل " ویژه نوجوانان امروز باحضور دانش آموزان مدارس امیر لطیفی ، بشارتی ، مرحوم ایرجی و اندیشه برتر در مسجد جامع بنرگز برگزار شد.

جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام پس از یازده سال و در پنجمین شب اجرای خود به میزبانی استان گلستانٰ شامگاه گذشته با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس ٰ مدیرکل صنایع دستی و گردشگری استان گلستان ونماینده مردم گنبد در مجلس در گنبد افتتاح شد.

یازدهمین جشنواره بین المللی اقوام به میزبانی استان گلستان که از روز دوشنبه ۱۳ شهریور ماه کار خود را آغاز کرده است، هم اکنون در حال برگزاری است.

نظرسنجی

تازه ترین اخبار