فرمانده سپاه بندرگز به مناسبت هفته بسیج در گفت و گوی خبری اقدام به تشریح برنامه ها در شهرستان نمود

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ونرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین

بیش از ۴۰ سال است که ایران اسلامی عزیز به برکت مجاهدت ها و رشادتهای بهترین جوانان میهن و انقلابی برگرفته از نهضت حسینی مسیر عزت، ایستادگی و مقاومت آگاهانه را در پیش گرفته و خار چشم مستکبران عالم شده است.

بسیج به عنوان نهادی مردمی و مولود انقلاب از بدو تاسیس تا به امروز رسالت خطیری را بر دوش داشته که حفظ و حراست از انقلاب، آرمانهای اساسی و منظومه فکری امامین انقلاب یکی از بزرگترین رسالتهای آن بوده است.
اینک که بعد از ۴۲ سال در آستانه سالروز تاسیس بسیج مستضعفین و هفته گرامیداشت بسیج قرار داریم باید از ۴ دهه مجاهدت در عین مظلومیت، رشادت در عین تواضع و جانفشانی و جانبازی در عین اقتدار و سربلندی تقدیر کرد.


ضمن تبریک و گرامیداشت هفته بسیج محضر مقتدای بسیجیان حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)، عموم بسیجیان سلحشور نظام اسلامی و جبهه مقاومت باید بر این نکته تاکید کنیم که امروز بی شک تنها راه مقابله با فشارهای اقتصادی دشمن توجه به درونظرفیت های درونی جوانان انقلابی، متعهد و دانشمند با نگاهی بسیجی و جهادی است و جهش تولید و گذر از تنگناهای اقتصادی تنها از این مسیر قابل تحقق است. سپاه شهرستان بندرگز در چهل و یکمین سالگرد هفته مبارک بسیج با شعار محوری بسیج، پیشرو خدمت و امید آفرین بیش از 100عنوان برنامه را طراحی و اجرا خواهد کرد.

باتوجه به شرایط موجود و جولان بیماری منحوس کرونا در سطح کشور تمامی برنامه ها با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله های اجتماعی برگزار خواهد شد.

 

برنامه های شاخص این هفته عبارتند از:

1_ عطر افشانی گلزار شهدای شهرستان باحضور بسیجیان.

2_ بازدید و تجلیل از خانواده های معظم شهدا،جانبازان و ایثارگران.

3_ اعزام گروه های جهادی وتیم های بسیج جامعه پزشکی به محلات محروم و روستاها برای ویزیت رایگان و خدمتگزاری به مردم.

4_ برگزاری میز خدمت در سطح مساجد و محلات به منظور گره گشایی از مشکلات مردم.

5_برگزاری رزمایش کمک مواسات و مومنانه بااهدای بسته های معیشتی ولوازم تحریر در بین محرومین و آسیب دیدگان از کرونا.

6_ برپایی ایستگاه های سلامت محور بسیج جهت توزیع ماسک رایگان و بسته های بهداشتی کرونا.

7_ حضور گروه های امربه معروف بسیج جهت توجیه ضوابط بهداشتی و اهدای ماسک رایگان به افراد فاقد ماسک در اماکن پرتردد و صنوف مختلف.

8_ برگزاری مسابقات پینت بال و برنامه های متنوع دیگر...

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار