دیروزمعقولی مدیر آموزش و پرورش به همراه جمعی از مسوولان از محل حوزه های آزمون بازدید کردند.

به گزارش کناره ، مدیر آموزش و پرورش بندرگز از آمادگی کامل حوزه های کنکور سراسری برای برگزاری آزمون ها همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: کلیه تدابیر جهت حضور داوطلبان در حوزه اندیشیده شده است و حوزه ها آماده حضور دانش آموزان هستند.

معقولی همچنین از ضد عفونی کلیه حوزه امتحانی خبر داد و گفت: کلیه پروتکل های بهداشتی رعایت شده است.

کنکور سراسری سال ۹۹ با رقابت داوطلبان گروه هنر آغاز شد.

صبح امروز درب حوزه‌های امتحانی روی داوطلبان کنکور سراسری ۹۹ باز شد. امروز چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۹ اولین روز از برگزاری کنکور است که تا روز شنبه اول شهریور ماه ادامه خواهد داشت..

آزمون داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنجشنبه ۳۰ مرداد، داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی در صبح جمعه ۳۱ مرداد و داوطلبان گروه آزمایشی زبان‌های خارجی در صبح شنبه یکم شهریور ماه در ۳۹۲ شهر و بخش کشور برگزار می‌شود.

داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ در گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی (صبح پنجشنبه ۳۰ مرداد) و علوم تجربی (صبح جمعه ۳۱ مرداد)که آدرس محل آزمون آنها در کارت شرکت در آزمون، مصلای امام خمینی (ره) درج شده می‌توانند با مشاهده کارت و راهنمایی‌هایی که در مصلی وجود دارد، از محل صندلی‌ خود مطلع شوند.

لازم به ذکر است که محل رفع نقص کارت شرکت در ‌آزمون همه داوطلبان گروه‌های آزمایشی علوم ریاضی و فنی‌، علوم انسانی‌، علوم‌ تجربی‌ و زبان های ‌خارجی‌ بر مبنای‌ شهرستان‌ محل‌ اقامت فعلی‌ آنان‌ که‌ در بند ۴۴ تقاضانامه‌ ثبت‌ نام‌، مشخص‌کرده‌اند روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است.

تعداد یک میلیون و ۳۹۳ هزار داوطلب طی این چهار روز در ۷۷۳ حوزه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار