• مطالب ویژه
  • آیا کلاهبرداری 8 میلیاردی موسسه قرض الحسنه بندرگز واقعیت دارد ؟

رییس هیئت مدیره قرض الحسنه ولی عصر بندرگز  گفت : هیئت مدیره در حال پیگیری و بازگرداندن کسری مالی و دستگیری عامل ان است .

به گزارش کناره ، سید سعید بابازاده رییس فعلی موسسه قرض الحسنه ولی عصر بندرگز در مصاحبه با خبرنگار کناره اظهار داشت : با افزایش شکایت های صاحبان حساب های موسسه و پیگیری بازرسان هیئت مدیره و یافتن گزارش هیئت بازرسان استان متوجه کسری مالی در حساب ها شدیم با بررسی بیشتر به اسنادی دست یافتیم که مدیرعامل وقت را مورد اتهام خیانت در امانت قرار میداد.

بابازاده با اشاره به اسناد بدست آمده گفت : از مدیرعامل وقت شکایت کردیم و اسناد موجود را که کسری حدود 800 میلیون تومان است را به دادگاه فرستادیم ، در حال حاضر کارشناس دادگستری در حال بررسی می باشد و به زودی مسببین مشخص خواهند شد.

وی افزود : با فرماندار و امام جمعه شهرستان نیز چندین بار جلسه داشته ایم و انان را از اقدامات مطلع کرده ایم که امیدواریم در پیگیری و بازگرداندن کسری مالی تسهیل اتفاق افتد.

بابازاده تصریح کرد : در حال حاضر موجودی موسسه صفر است و حتی کارمندان این موسسه نیز چند ماه حقوق نگرفته اند ، امیدواریم با حمایت مسوولان و سرعت روند دادگستری بدهی طلبکاران موسسه را بدهیم.

گفتنی است موسسه قرض الحسنه ولی عصر شهرستان بندرگز 30 عضو هیئت امناء دارد که از اسن تعداد 7 نفر با کسب ارا به عنوان هیئت مدیره انتخاب میشوند و مدیرعامل را انتخاب می کنند ، هیئت امنا با هدف قرض الحسنه سرمایه اولیه موسسه را فراهم میکنند وخودشان و اقوام درجه یک انان حق وام گرفتن از این موسسه را ندارند.

این موسسسه حدود 50 سال است که در شهرستان بندرگز فعالیت دارد و تا کنون بسیاری از اهالی این شهرستان و همچنین شهستان های اطراف با دریافت وام کم بهره از این موسسه مشکلاتشان را حل کرده اند امیدواریم با صبوری و همکاری صاحبان حساب به ماندگاری این موسسه کمک شود.

انتهای پیام/

 

 

 

دیدگاه‌ها   

0 # امیرحسین 1397-10-24 11:30
با سلام
ای کاش گزارش کامل تری کار می کردید و به موارد کلیدی تری اشاره می کردید. از جمله اینکه با توجه به فرار مدیر عامل به چه علت هنوز قرار تعقیب برای ایشان صادر نشده . و یا این نکته که چه کسی با نفوذ خود مانع از جلب ایشان شده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار