تحلیلی بر استیضاح شهردار بندرگز و حاشیه های اخیر شورای شهر !

به گزارش کناره ، جلسه استیضاح شهردار بندرگز دیروز با عدم حضور سه عضو شورای شهر که مخالف شهردار فعلی هستند با عنوان پیش آمدن کاری برگزار نشد .

بحث رفتی بودن یا نبودن شهردار از شهرداری  معمولا یکی از پرحاشیه ترین مسائل در شهر و مخصوصا در شهرداری است.

طرح سوال از شهرداربا ادعا ضعف عملکرد شهرداری مدتی پیش از سوی تعدادی از اعضای شورای شهر بندرگز اتفاق افتاد و دیروز طی نامه رسمی به شهردار جلسه استیضاح باحضور دو عضو موافق شهردار برگزار شد در صورتی که که سه عضو حاضر نشدند و این جلسه از رسمیت افتاد.

این درحالی است که طبق قانون اگر یک سوم شورای شهر بعد از پاسخ های شهردار به سوالات قانع شوند ، شهردار در جای خود ابقاء خواهد شد و کاملا روشن است که سه عضو شورا که آبستراکسیون دیروزخود را رد می کنند نمی توانند شهردار را برکنار کنند حتی اگر شهردار با انان همراه نباشد.

پس این همه حاشیه و جوسازی چه نتیجه ای خواهد داشت ! آیا نتیجه آن رفع مشکلات شهروندان است !

15415484134777

همچنان شهروندان از دوقطبی بودن شورا انتقاد و گلایه دارند ولی همچنان شاهد حاشیه های شهرداری و شورای شهر هستند ، شورایی که قرار است به عنوان نمایندگان مردم پیگیر طرح های عمرانی  و آبادانی شهر باشند.

گفتنی است امروز در شرایط سخت اقتصادی هستیم که بسیاری از شهرداری ها با مشکلات بسیاری مواجه هستند ، در شورای قبل هر 6 ماه شهردار بندرگز عوض میشد ، آیا واقعا اتفاقی افتاد !! بهتر نیست به جای جابه جا کردن شهردارهای متعدد و همسو با هر تیم به ارائه طرح های مفید و عملی و نظارت بر مدیریت صحیح بپردازند.

همدلی و همفکری چاره حل مشکلات است نه گروه گرایی و تیم سازی و رسیدن به منافع شخصی که اگر اینگونه ادامه یابد ، پایگاه خبری تحلیلی کناره به عنوان یک رسانه از واقعیت ماجرا پرده برداری خواهد کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط؛

طرح گردشگری ساحل بندرگز توسط شهرداری تکمیل می شود

60 درصد کاهش عوارض شهرداری نوکنده / افزایش 35 درصدی بودجه شهرداری

مراسم گرامیداشت روز شهرداری و دهیاری در بندرگز

نشست خبری در شهرداری نوکنده + تصاویر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار