• مطالب ویژه

روایت تصویری از حضور پرشور مردم همیشه در صحنه بندرگز در راهپیمایی عظیم 22 بهمن 97 .

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : همزمان با دهه فجر سال جاری 89 پروژه عمرانی ، تولیدی ، اقتصادی و اشتغالزا با اعتبار 408 میلیارد و 80 میلیون ریال با اشتغالزایی 72 نفر در این شهرستان بهره برداری وکلنگ زنی خواهد شد.

سردار معروفی گفت : ایمان عملی  ، مدیریت صحیح اسلامی و اتحاد واقعی سه عامل اصلی پیروزی انقلاب و 8 سال دفاع مقدس بود

ظهر امروز آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه جدید بندرگز با حضور مسوولان برگزار شد

امام جمعه بندرگز گفت : برخی مسوولان با این وضعیت اقتصادی کشور امروز به جای اینکه پاسخو ناکارامی و بی تدبیری هایشان در حوزه اقتصاد باشند به فکر نظریه پردازی و تئوری پردازی و گفتار درمانی هستند !

شهر تاریخی بندرگز در مرز گلستان و مازندران روزگاری شهر 72 ملت خوانده میشد و افراد با ادیان مختلف در این شهر به تجارت می پرداختند.

صبح امروز مراسم تشییع سروان شهید فریدون شیخی در بندرگز برگزار شد

سفر یکروزه معاون رئیس جمهور در بندرگز به روایت تصویر .

وی حضور خانواده علیزاده و عملکردانقلابی آنان تشکر کرد و بیان داشت : شما با این کاروان فرهنگی نشان دادید وقتی پای خط قرمز ولایت و اصل نظام  در میان است ثابت کردند می شود از عزیزترین فرد هم گذشت.

تقدیم به همه دی ماهی ها

مردم همیشه در صحنه بندرگز باردیگر با حضور پر شور خود نشان دادن بصیرت لازمه حفظ انقلاب اسلامی است که با خون شهدا بدست آمد و پشت رهبرشان می ایستند و اجازه نمیدهند فتنه گران و فتنه انگیران بار دیگر قتنه جدیدی را در ایران برپا کنند .

مانورکارگروه تخصصی امدادونجات استان گلستان با رویکرد امدادرسانی در زلزله مبتنی بر جوامع شهری صبح امروز با حضور تیم‌های امدادی و مسئولان مدیریت بحران استان در شهرستان بندرگز استان گلستان برگزار شد.

رییس هیئت مدیره قرض الحسنه ولی عصر بندرگز  گفت : هیئت مدیره در حال پیگیری و بازگرداندن کسری مالی و دستگیری عامل ان است .

سارق 31 ساله ساکن بهشهر با دستگاه فرز و اره برقی اقدام به سرقت بانک ملی بندرگز نمود که در محاصره پلیس دستگیر شد.

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشتی آورده است : شب یلدا پایانی بر بلندای شبها و آغازی نو بر شروع بلندی روزهاست.

رهبر معظم انقلاب فرمودند: در دورانی که جهان در تاریکی جهل و فریب جاهلیت فرو رفته بود، خداوند نور پیامبر را به بشریت اعطا کرد؛ امروز هم اگر از این نور تبعیت کنیم، نتیجه‌اش فلاح و رستگاری است.

تحلیلی بر استیضاح شهردار بندرگز و حاشیه های اخیر شورای شهر !

مراسم تکریم و معارفه فرمانداه سپاه شهرستان بندرگز امروز با حضور مسوولان برگزار شد

بانوان در یک روستا دست به ابتکار جالبی زدن و با ایجاد تغییراتی د رحاشیه خیابان و داخل منازل خود باغچه هایی ایجاد کردند که علاوه بر زیباسازی محل محصولاتی سالم و رایگان به انان می دهد.

مردم همیشه در صحنه شهرستان بندرگز امروز در کنار دانش اموزان با فریاد مرگ بر آمریکا و اسرائیل انزجار خود را از سیاست های ظالمانه مستکبران به نمایش گذاشتند .

نظرسنجی

تازه ترین اخبار