مطالب ویژه - کناره
  • مطالب ویژه

اجرای قانون تحریمی کاتسا یا همان سیاه چاله تحریم‌ها از روز 9 آبان آغاز شد.

مردم همیشه در صحنه بندرگز امروز پرشور تر از هر سال در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

صبح امروز کلنک بخش دیالیز شهرستان بندرگز توسط خیر سازنده این بخش و مسوولان استانی و شهرستانی در بیمارستان بندرگز به زمین خورد.

هاشمیان رییس دادگستری گلستان گفت : آشنا کردن نسل جوان و نوجوان با انقلاب و مجاهدت های مردم در پیش از انقلاب و سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بسیار مهم است اکثر دستگیر شدگان در اغتشاشات اخیر نوجوانان و جوانان بودند....

فرمانده انتظامی بندرگز گفت : بیشترین آسیب در شهرستان بندرگز به سرقت احشام و باغات تعلق دارد که با آموزش ها و کمک های مردمی پلیس محله سرقت ها کاهش چشمگیری داشته است.

صبح امروز فرماندار بندرگز با اصحاب رسانه شهرستان بندرگز دیدار کردند.

در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال استان گلستان تیم دارایی گز با بازی پر گل به قهرمانی لیگ برتر استان دست یافت و به لیگ دسته سه کشور صعود کرد

در پی بروز حادثه تاسف بار برای نفت کش ایرانی سانچی و جان باختن دریانوردان دریادل کشورمان، هیئت دولت با صدور بیانیه ای ضمن عرض تسليت به خانواده هاي داغدار ، نقش آفرينان صنعت دريانوردي و صنعت نفت كشور و عموم ملت ايران، فردا دوشنبه ۲۵ دیماه ۹۶ را عزای عمومی اعلام کرد

شعرای حامی محیط زیست تا 30 دیماه مهلت دارند آثار خود را در حمایت از تنها خلیج شمال ایران ارسال نمایند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پرشور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه‌های مختلف توطئه‌ی دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به‌حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به آمریکایی‌ها، مسئولان کشور و مردم تأکید کردند: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه‌ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعف‌ها و مشکلات مردم و به‌ویژه طبقات ضعیف غافل شوند.

 

خطیب نماز جمعه این هفته تهران از حضور مردم برای حضور در راهپیمایی مقابله با فتنه‌گران تقدیر کرد.

دادستان بندرگز گفت : دستگاه های امنیتی و انتظامی شهرستان در حال پیگیری و شناسایی مشوقان  برگزاری تجمعات غیرقانونی در بندرگز می باشند و مطمئنا با آنها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

کمیل خجسته در پاسخ به انتقادی مبنی بر اینکه "رهبر انقلاب از اوضاع مطلع نیستند" پاسخی را در صفحه خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

رییس جهاد کشاورزی بندرگز گفت : با افزایش سطح زیر کشت دانه ای روزغنی کلزا از هم اکنون به دنبال مرکز خرید و وجه پرداختی آن هستیم.

همایش تجمع بزرگ مردمی یوم الله 9 دی امروز در خیابان ها و مسجد جامع بندرگز با حضور مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان بندرگز برگزار شد.

فرمانده سپاه شهرستان بندرگز گفت  : فتنه بعد از انتخابات سال 88 از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی 88 نقش بر آب شد.

رییس اداره گردشگری و میراث فرهنگی بندرگز از ثبت 9 اثر تاریخی شهرستان بندرگز در فهرست آثار ملی خبر داد.

یکی از خطرناک ترین جاده های شهرستان بندرگز که بارها محل وقوع حوادث و حتی مرگ بوده مدتی است که در حال اجرای طرح تعریض می باشد که این امر خود موجب افزایش احتمال بروز حوادث در این مسیر خواهد شد.

دیروز در جلسه ای در استانداری گلستان طرح بزرگ گردشگری ساحل بندرگز با اشتغالزایی 1500 نفر که مدت ها رها شده بود بر روی میز آمد...

 دیروز مسابقات قهرمانی ووشو استان گلستان با حضور 89  رزمی کار در دو بخش آقایان و بانوان در غربی ترین شهر گلستان برگزار شد.

نظرسنجی

تازه ترین اخبار