• مطالب ویژه

به مناسبت هفته بسیج نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و مسئولین شهرستانی در بندرگز افتتاح شد.

عصر امروز از ساعت 15 فینال رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی کشور بزرگسالان گروه ب در بندرگز برگزار شد که با قهرمانی تیم گلستان به پایان رسید.

نقطه قوت حساب کردن بهره مندی از همکاری که از نظر مدیر یاد شده، بیشترین اطلاعات را در اختیار او گذاشته و می گذارد ؛ تحت ملاحظات بالا، بزرگترین نقطه ضعف است. بالاخص اگر همکاران یاد شده مبتلا به آلودگی های اقتصادی گسترده ای باشند و با این مهندسی ( اطلاعات و مدیریت ) بدنبال حفظ وضع موجود کلونی خود باشند.

استاندار گلستان صبح امروز با حضور در شهرستان بندرگز از پروژه های راکد ، ظرفیت ها و شهرک صنعتی این شهرستان بازدید نمود .

رییس جهاد کشاورزی بندرگز از کشت 2600 هکتار شالی و 1500 هکتار سویا در مزارع این شهرستان خبر داد.

دومین دوره مسابقات جام روستا قهرمان  بخش مرکزی شهرستان بندرگز در رشته های فوتسال ، والیبال و طناب کشی آقایان با مشخص شدن تیمهای قهرمان به پایان رسید .

نشست صمیمی ریاست و جمعی از کارکنان تامین اجتماعی شهرستان بندرگز با امام جمعه شهرستان .

حجت الاسلام حسینی گفت : اکنون که با عهدشکني آشکار و بي‌شرمانه‌ آمریکا در برجام، و تلاش خائنانه‌اش در به شکست کشيدن آن، ماهيت پليد خود را يکبار ديگر روشن ساخته است،  به بهانه‌هاي واهي به دنبال افزايش تحريم‌ها عليه ملت ايران و تشديد فشار بر مردم است که دستگاه ديپلماسي کشور بايد جواب دندان‌شکني به مواضع خصمانه‌ي آمريکا عليه برجام وسپاه و  ملت ايران بدهد.

رییس شورای شهر بندرگز از انتخاب 10 نفر از نامزدهای کرسی شهرداری بندرگز در ادامه روال انتخاب شهردار در روزهای آتی خبر داد...

طبق رسم هر سال در ظهر تاسوعا عزاداران شهر بندرگز و روستاهای بخش مرکزی این شهرستان در قالب دسته های سینه زنی و زنجیر زنی به سمت امامزاده علیرضا (ع) سرطاق می روند تا در جوار این امامزاده به سوگواری بپردازند.

هر ساله طبق رسم دیرین عزاداران حسینی شهر بندرگز در قالب دسته های سینه زنی و زنجیر زنی به روستای گز می روند و مردم این روستا نیز از آنان پذیرای می کنند

یادواره 278 شهید شهرستان بندرگز ، 3 شهید گمنام و 2 شهید غواص شهرستان در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

به مناسبت هفته دفاع مقدس برنامه " گنج بی پایان "  با ویژه برنامه های متنوع فرهنگی ، اجتماعی ، ورزشی و سیاسی و ... از دیروز جمعه در ساحل بندرگز آغاز شد و همچنان ادامه داد .

گزارش تصویری از رژه نیروهای مسلح و بسیج غرب گلستان در اولین روز از هفته دفاع مقدس در شهرستان کردکوی.

سواحل گلستان از ظرفیت‌های اقتصادی خدادادی محسوب می‌شود که به شدت نیازمند طراحی برنامه های هوشمندانه در راستای بهره‌وری هر چه بیشتر اقتصادی است.

جشن ولایت و عید غدیرخم شب گذشته با حضور مسوولان و مردم شهرستان بندرگز و مسافران در ساحل بندرگز برگزار شد.

در اولین روز از هفته دولت نمایشگاه صنایع دستی در بندرگز برای یک هفته افتتاح  که پس از گرفتن عکس 'و رفتن مسئولین ، جمع شد.

گلعلی شیخی فعالیت های خود را در مسیر انقلاب از روستای سرطاق آغاز کرد و ادامه داد تا روز 10 بهمن ماه که بحث های داغ ورود حضرت امام مطرح می شود و روز 11 بهمن ماه 57 با جوانان انقلابی روستا خود را به تهران و فرودگاه مهرآباد و مسیر فرودگاه به بهشت زهرا رساند و در مراسم با شکوه استقبال از امام شرکت نمود.

پای خاطرات آزاده ای نشستیم که از سن 17 سالگی اسیر شد و حدود 10 سال از عمرش را در اسارت رژیم بعث عراق گذراند و از تلخ ترین شب اسارت واولین دیدار با خانواده و ... می گوید

بیستمین یادواره شهدای روستای کیاسر که اخیرا با نام روستای موشکی شهرت یافته با حضور پرشور مردم  منطقه و سخنرانی سردار فضلی برگزار شد.

نظرسنجی

تازه ترین اخبار