فاضل جهانشاهی از نفوذ قدرت برای تعیین پیمانکارن عمرانی اظهار ناراحتی کرد و گفت :برخی از اعضای شورای شهر بندرگز در انتخاب پیمانکار اجرای میدان ورودی بندرگز از قوانین شهرداری پیروی نمی کنند.

به گزارش کناره ، پروژه میدان ورودی شهرستان بندرگز به دلیل واقع شدن در جاده پر تردد تهران-مشهد و همچنین به دلیل  قرار داشتن در دروازه استان گلستان بسیار با اهمیت است ،این در حالی است که چندین سال است نیمه کاره رها شده، شهرداران بندرگز فعالیتی هایی در راستای تکمیل این پروژه انجام داده اند ولی حواشی موجود همچنان مانعی بر سر راه تکمیل این پروژه است.

 فاضل جهانشاهی عضو شورای شهر بندرگز در گفت و گو با خبرنگار کناره در خصوص پروژه میدان ورودی شهرستان بندرگز اظهار داشت :این پروژه از زمان شهرداران سابق کلنگ زنی و اجرا شد و تا حدودی پیش رفت ولی به دلایلی نیمه  کاره رها شد ومسكوت ماند ،در حال حاضربا پیگیری های محسن كمالی شهردار فعلی بندرگز در خصوص ميدان ورودی شهر ، مهندس صقائی طرحی بصورت رايگان تهيه و از سوی اعضای شورای شهر و شهردار تایید شد ولی در مرحله اجرا با توجه به نابسامانی مالی و بودجه شهرداری با مشكل روبه رو شد.

 جهانشاهی در ادامه گفت : با این حال برخی از اعضای شورای شهر قصد انتخاب پیمانکار بدون مناقصه و با نفوذ قدرت را در پروژه میدان ورودی شهر بندرگز را دارند که این خلاف قوانین شهرداری هاست.

وی افزود : با توجه به مشکلات مالی شهرداری بندرگز طرحی برای پیمانکاران پیشنهاد شد که بر طبق آن پیمانکار پس از ساخت میدان،  ٣٠ درصد هزینه را به صورت نقدی  و ٧٠ درصد را ملك  دریافت کند ، پیمانکارن با تجربه و صاحب عنوانی پا به میدان گذاشتند ولی رئیس و نائب رئیس شورای شهر بر شخص خاصی تاکید داشته و قصد تحویل پروژه به این فرد را دارند.

وی ازعان داشت : این شرکت با توجه به پروژه های گذشته که به ایشان محول شده دارای سابقه درخشانی در بندرگز و شهرهای دیگر نیستند و پروژه هایی که انجام داده اند پروژه هایی ابتدایی و ساده است و قابلیت اجرای پروژه میدان ورودی شهر بندرگز را ندارند.

 

 

مطالب مرتبط:

شهرداری بندرگز در حال دست و پنجه نرم کردن با بحران مالی

اختلاف اداره راه و شهرسازی با شهرداری بندرگز باعث توقف طرحهای گردشگری ساحلی شده است

مزایده برای سه دستگاه مینی بوس ایویکو شهرداری بندرگز

حضور کاروان خدمت شهرداری در کوچه بهشت

انتخاب شهردار فقط سیاسی کاری بود که هنوز ادامه دارد / انتقاد صریح از شرایط شهرداری بندر ترکمن

 

دیدگاه‌ها   

+4 #4 دکتر 1394-08-25 06:46
چند ساله با همین کارها باعث عقب افتادگی شهر شدن....جای تاسف داره واقعا
نقل قول کردن
+4 #3 شهروند 1394-08-22 18:55
خوب معلومه داره راستش رو میگه. مگه بده که حقایق رو مطرح میکنه؟ اگر کسی نقطه ضعف داشته باشه اینجوری افشاگری نمیکنه. مطلب کاملا گویای حقیقته.
نقل قول کردن
+1 #2 کارمند شهرداری 1394-08-22 13:29
به هر کسی شمار ا قسم می دهم دست از سر شهرداری بر دارید. هرکدوم از شما منافع خود را می بینید. اگر شورا در کارها دخالت نکند همه چیز درست می شود. جان هرکی دوست دارید ولمان کنید.
نقل قول کردن
-1 #1 مهندس 1394-08-22 01:01
همه مشکل دارند جز شما !!!!!!!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار