برنامه استانی نمایش نامه خوانی اعضای نوجوان کانون پرورش فکری با عنوان جاودانه ها در مرکز فرهنگی هنری شهرستان بندرگز برگزار شد.

 به گزارش کناره ، این مراسم  با هدف  حفظ دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و ارج گذاری بر حماسه آفرینی و جان فشانی های رزمندگان اسلام و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهید نوجوان محمد حسین فهمیده برگزارشد.

k-na 1

در این برنامه که «عبدالرحیم سیفی» مدیر کل کانون پرورش فکری استان گلستان و«عباس حسن نیا» بنیاد حفظ آتار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان، معاون فرماندر و رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرگز حضور داشتند، اعضای نوجوان دختر و پسر مراکز فرهنگی هنری استان در قالب گروه های نمایش نامه خوانی با موضوع دفاع مقدس با یکدیگر به رقابت پرداختند.

kano0N

«قمقمه»، «کتونی»، «صدای پرنده»، «قاب عکس»، «پروانه ها»، «محرم زنده است»، «پلی رو به بهشت»، «دریا دلان»، «بچه های سمرقند» نمایش نامه هایی بود که توسط اعضای مراکز به شکل هنرمندانه خوانده شد.

kano0N1

در بخشی از این برنامه، حسن نیا مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس به ذکر خاطراتی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس پرداخت و اظهار کرد: نوجوانان امروز ما باید قدردان فداکاری های نوجوانان دیروز باشند.

k-na 1

k-na 1

براساس این گزارش، در پایان این مراسم از همه مربیان و اعضای شرکت کننده در برنامه نمایش نامه خوانی با اهدای لوح حضور و از اعضای و مربیان برگزیده نمایش نامه خوانی «کتونی» از مرکز شماره یک گرگان و «دریالان» از مرکز شماره یک گنبد با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل به عمل آمد.

k-na 1

گفتنی است، ارزیابی گروه های نمایش نامه خوانی را حسینی معاون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ، آق کارشناس فرهنگی و مسلمی کارشناس نمایش استان برعهده داشتند.

منبع : کلاس بیست

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار