در راستای آشنایی دانش آموزان با جمعيت هلال احمر و فعالیت های آن در ساعت درسی مطالعات اجتماعی، دانش آموزان دخترانه و پسرانه فرهنگ و پسرانه البرز کلاس خود را به ساختمان هلال احمر بندرگز آوردند.

 به گزارش کناره، در راستای آشنایی دانش آموزان با جمعيت هلال احمر و فعالیت های آنان ، دانش آموزان ساعت درسی مطالعات اجتماعی کلاس خود را به ساختمان هلال احمر بندرگز آوردند.

محمدرضا ذبيحي رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان بندرگز ضمن استقبال از دانش آموزان، آنها را طی   برنامه یک ساعته با فعالیت ها، وظایف و اقدامات جمعيت هلال احمر آشنا کرد.
ذبیحی به رده های مختلف سنی داوطلبان هلال احمر اشاره کرده و گفت: جوانان كانون دانش آموزي به گروهی از داوطلبان گفته می شود که در سنین پایین و در مدارس در قالب طرح دادرس آموزش آنها شروع می شود و با مفاهیم اولیه امداد و کمک های اولیه آشنا می گردند .
وی با اشاره به  تشکیل تیم های دادرس در مدارس ، از عضویت دانش آموزان در این تیم ها ابراز خرسندی کرد .

در پایان دانش آموزان با مانورهای مختلف هلال احمر آشنا شده و ضمن اهدای کتاب به تمامی دانش آموزان یادآوری شدد که با عضویت در تیم های دادرس هلال احمر دانش آموزان می توانند علاوه بر یادگرفتن کمک های اولیه در المپیادها و اردوهای هلال احمر نیز شرکت نمایند.

helalahmar1921

helalahmar1921

helalahmar1921

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار