سرهنگ حسینی فرمانده سپاه شهرستان بندرگز ضمن تشریح برنامه های دهه فجر گفت : دشمنان خیال های باطلی را برای این انقلاب در این 42 سال در سرپروراندند  که بر هر صورت ضربه ای بزنند و مردم را زده کنند....

به گزارش کناره ، سرهنگ سید علی حسینی فرمانده سپاه شهرستان بندرگز ضمن تبریک دهه فجر به عموم مردم در مصاحبه خبری اظهار داشت :

امام خاممنه ای (مدظله العالی) فرموده اند : سعی میکنند انقلاب را از یاد مردم ببرند، اما دهه فجر انقلاب را به یاد مردم می آورد ."

 چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران آغاز شد  و این مهم محقق نگردید جز با مدد الهی و ولایت معنوی حضرت ولی عصر (عج) و همچنین با هدایت امامین انقلاب .

بر همه روشن است که دشمنان انقلاب بزرگ خیال های باطلی را در این 42 سال در سر داشتند  تا به هر طریق ممکن ضربه ای به آن وارد نمایند در حالی که تمامی نقشه و توطئه ها دامن خودشان را گرفته است و قدرت تو خالی و پوشالی شان شکست خورده است.

بعد از صدور بیانیه گام دوم انقلاب ازسوی مقام معظم رهبری ،وظایف دوستداران این انقلاب در راستای پیشبرد اهداف آن سنگین تراز گذشته شده است.

اینک در دومین سال از گام دوم انقلاب اسلامی جوانان مومن انقلابی و جهادی با روحیه و تفکر انقلابی و بسیجی و با بصیرتی ناشی از شناخت عمیق و نقشه های ان با اراده های راسخ تلاش دارند منویات امام عزیز خود را در بیانیه گام دوم انقلاب در مسیر ایجاد تمدن نوین اسلامی تحقق ببخشند.

در همین راستا ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان بندرگز در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با شعار محوری "انقلاب اسلامی ، بالنده و مقتدر ، چون کوه استوار " بیش از 100 عنوان برنامه تدوین و بنا دارد به حول قوه الهی و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله اجتماعی بصورت مجازی و حقیقیئر سطح شهرستان اجرا نمایند.

عمده برنامه های دهه فجر تجدید بیعت با شهدا ، برنامه های جهادی و محرومیت زدایی ، عملیات های ضدعفونی کردن شهر و مقابله با کرونا ، رژه موتوری و ... میباشد.

image 2021 1 31 23 0 54 366 gk7

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار