از ابتلای عروس خانم به کرونا تا بستری 20 نفر در بیمارستان بندرگز و پایین آمدن رنج سنی بیماران کرونایی .

به گزارش کناره، یادگاری رییس بیمارستان بندرگز اظهار داشت  : پس از موج دوم کرونا در کشور تعدا مبتلایان به کرونا در شهرستان بندرگز که به 2 الی 3 نفر رسیده بود به 27 الی 30 نفر رسید ولی خوشبختانه مبتلایان  در حال کاهش و آمار افراد بستری به دلیلی کرونا در بیمارستان بندرگزدر حال حاضر به 20 نفر رسید.

وی افزود : رنج سنی بیماران کرونا که در اوایل بیش از 50 سال بود این روزها به 20 الی 35 سال رسیده و حتی نوزاد هم بستری شده است.

رییس بیمارستان بندرگز دراینباره گفت : تمامی مردم باید نکات خودمراقبی را رعایت کنند از ماسک استفاده کنید ،دستهارا بشویید و در صورت امور غیر لازم از خانه خارج نشوید و در جمع ها کمتر شرکت کنید این به کاهش تعداد مبتلایان بسیار کمک میکند..

وی افزود : این ویروس همچنان با جهان خواهد ماند پس باید یادبگیریم در کنار کرونا زندگی کنیم و مراقب خودمان باشیم.

 

کرونا گرفتن عروس و تعدادی از حاضران در بندرگز

به گفته یکی از شهروندان در یکی از عروسی های شهرستان بندرگز عروس و تعدادی از حاضران به بیماری کرونا مبتلا شدند و در بیمارستان های بندرگز ، گرگان ، دامغان و ... بستری شدند.

وضعیت یکی از مبتلایان به حدی بود که تا یک قدمی مرگ هم پیش رفت .

به گفته یکی دیگر از شهروندان : صاحب جشنی تماس گرفته و اصرار به آمدن که اگر نیامدید نارحت خواهیم شد و ....

طبق آمار ها جمع ها مخصوصا در عروسی و عزا بیشترین انتقال این بیماری اتفاق  افتاده است لطفا رعایت کنید.

لطفا مجالس خود را در فضای بازتر و با تعداد کمتر برگزار کنید ، رعایت اصول خود مراقبی را نیز رعایت کنید تا شادی تبدیل به عزا نشود.

حتی می توانید هزینه عروسی را صرف نیازمندان کنید که یک کار خیر است در این اوضاع  ، خیلی ها این روزها دچار مشکلات اقتصادی شده اند

 

تمامی اماکن عمومی بسته هستند

به دستور استاندار گلستان تمامی اماکن عمومی اهم از تالارها ، استخر ، سالن ورزشی و ... بسته شده اند.

اقدامات گروهای جهادی

گروه های جهادی کار خود را از سر گرفتند

فرمانده سپاه بندرگز گفت : کارگاه تولید ماسک سپاه دوباره شروع به کار کرد و در حال حاضر در حوزه الزهرا خواهران در حال فعالیت و دوخت ماسک است.

وی افزود : همچنین توزیع بسته های حمایتی بین اقشار کم درآمد و نیازمندان توسط پایگاه ها با هبا همکاری برگی ارگانها و دستگاه ها در حال انجام است.

 

خودمان مراقب خودمان باشیم

بسیاری از اقدامات برای جلوگیری از انتقال کرونا انجام شده ولی ما شهروندان نیز وظایفی داریم ، ورود به اماکن تفریحی ممنوع شده ولی عصرها قبل خاک ریز ساحل بندرگز ماشینها را پارک میکنند و پیاده به بازارچه ساحل و قهوه خانه ها میروند.

باید یادبگیریم در کنار کرونا زندگی کنیم ، اگر به تفریگاه ها هم میروید لطفا با فاصله و نکات خودمراقبی را رعایت فرمایید تا این بیماری ریشه کن شود.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار