سردار معروفی در یادواره شهدای بندرگز گفت : منطقه سوخته زنده شد به همت مردی که می گوید بر قبر من بنویسید سرباز ولایت.

به گزارش کناره ، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در یادواره شهدای شهرستان بندرگز فدا کردن خون در راه حق را مهمتریم شاخصه شهدا عنوان کرد.

سردار معروفی اظهار داشت : امروز یکی از بزرگترین مولفه های بزرگ جنگ نرم ، قدرت بازدارندگی دفاعی ، قدرت جمهوری اسلامی و ملت  شهدا هستند که رهبری شهدا را مظهر قدرت ایران عنوان کرد.

سردار با اشاره به دوران دفاع مقدس افزود : با ایثارگری و جانبازی واقعی شهدا در صحنه عشق ، انقلاب اسلامی ما در جهان معرفی شد  ، عشق بازی آنان بود که جنگ سخت را تبدیل به دفاع مقدس در مکتب امام  (ره) کرد امروز با هدایت امام بعد امام این مسیر تبدیل شده به نوری که قلب های مردد را درمان می کند.

فرمانده سپاه استان گلستان ویژگی های  شاخص شهدا را برشمرد : عنصر ایمان عملی بر پایه و اساس نظام بندگی خدا  ، بصیرت نافذ و شناخت دوست و دشمن  ، صبر  و مهمترین ویژگی نیروهای جبهه حق اخلاص در عمل بود ، سردار سلیمانی تیکه کلامش بود : مراقب باشید خودتان را در محضر خدا ببینند.

سردار معروفی با اشاره به تاثیر تدابیر و فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد : حاج قاسم تاکنون دستش در دست امام و رهبرش بود و تردید نکرد و کار 21 ساله جبهه مقاومت  را تبدیل کرد به مکتب ، گروه های مقاومت را در این سالها ساماندهی کرد ، حشدالشعبی ، انصارالله ، حزب الله و... در جبهه مقاومت ایجاد شدند و جان گرفتند ، منطقه سوخته زنده شد به همت مردی که می گوید بر قبر من بنویسید سرباز ولایت.

وی ادامه داد : بیشتر ادمهایی که در مراسم حاج قاسم سلیمانی اشک ریختند همان دختران و زنانی بودند که از نظر ماها بی حجاب و بدحجاب خوانده میشدند.

وی افزود : شرایط کنونی کشور هوشیاری بیشتر می طلبد ، نگذارید انقلاب ایران را بزنند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار