هدف ما این است که تیم را یک قدم به بازی های کشوری نزدیک تر کنیم و به لیگ دسته سه کشور راه پیدا کنیم. برای بازیکنان این تیم، بازی در سطح استانی دیگر کوچک است.

 به گزارش کناره ، اصغر خسروی، سرمربی تیم شاهین بندرگز می گوید:

نظر شما مورد بازی با استقلال جوان خان ببین چیست؟

بازی از نظر میزبانی خوب بود. هر دو تیم هم تلاش خود را کردند. اما فقط کمی به کمیته داوران اعتراض داشتم. هر دو تیم با همکاری کامل بازی کردند.

داوری های این دوره از مسابقات را چطور دیدید؟

امسال داوری جوان است و جوانگرای شده است. ما هم به این داوران که تازه وارد این عرصه شدند حق می دهیم. تا آن ها در لیگ جا بیفتند کمی زمان لازم است. من هم مشکلات داوری را به حساب این جوانگرایی می گذارم.

من از داوری راضی هستم اما اگر کمی بیشتر احساس مسئولیت کنند و داوری ها را با دقت بیشتری انجام دهند بهتر است.

 سطح کیفی مسابقات را چطور ارزیابی می کنید؟

امسال سال اولی است که در شاهین بندرگز مربی گری می کنم. به نظر من امسال کیفیت بازی ها خیلی بهتر است. از نیم فصل دوم بازی ها سخت تر و زیباتر خواهد بود. 

اصغر خسروی شاهین بندرگز

در این لیگ چه هدفی را دنبال می کنید؟

در اول شروع کارم به بازیکنان و کادر خودم گفتم هدف ما این است که بعد از 55 سال خدمت و سابقه این تیم در فوتبال، تیم را یک قدم به بازی های کشوری نزدیک تر کنیم و به لیگ دسته سه کشور راه پیدا کنیم. برای بازیکنان این تیم، بازی در سطح استانی دیگر کوچک است.

نظر شما درباره بازی با پارس ایده چیست؟

پارس ایده تیم خوبی است. بازی این تیم با خزر نوکنده را دیدم. بازکنان آن کسانی هستند که چند سال گذشته درتیم استقلال بندرگز بازی می کردند. بازیکنانی مودب، تکنیکی، سرعتی و فنی هستند.

این تیم جوان است و مربی با اخلاق و کار کشته ای است و از نظر فنی و حرفه ای خوب فوتبال را می فهمند. احساس می کنم بازی ما روز شنبه با این تیم سخت باشد.

حرف آخر؟

انشاءالله تمام مربیان و مسئولین که برای تیم ها هزینه می کنند و زحمت می کشند و بازیکنان تیم خودمان که با دل  جان و تعصب بازی می کنند موفق باشند و از آن ها تشکر می کنم./ گلستان 24

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار