مریم دماوندی بانوی ورزشکار شهر نوکنده در مسابقات کمیته نیوکونگ فو بانوان قهرمانی کشور به مدال برنز دست یافت.

 به گزارش کناره به نقل از ایرنا، مسابقات قهرمانی کشوری نیو کونگ فو(ویژه بانوان) طی دو روز از تاریخ هشتم مهر با حضور 12 استان و 280 نفر شرکت کننده در 4 رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به میزبانی استان تهران برگزار شد و ورزشکاران گلستانی مقام کسب کردند.
تیم های برتر این دوره از مسابقات:
تیم اول:استان فارس
تیم دوم: استان خراسان
تیم سوم:استان مازندران
نفرات برتر تیم منتخب استان گلستان:
در رده سنی نونهالان:
نفر اول: محدثه صباغیان نفر اول
رده سنی جوانان:
نفر دوم: فاطمه ریاحی
نفر سوم :صدیقه دماوندی کمالی
رده سنی بزرگسالان:
نفر اول: مینا سادات مدبر
نفر دوم : فائزه ریاحی
نفر سوم: مریم دماوندی
با مربیگری :فاطمه جعفری
سرپرست:عزیزه رسولی
داور:مهدیه فندرسکی-عزیزه رسولی
همچنین مریم دماوندی بانوی ورزشکار شهر نوکنده در مسابقات کمیته نیوکونگ فو بانوان قهرمانی کشور به مدال برنز دست یافت.
مسابقات قهرمانی کشور کمیته نیوکونگ فو ویژه بانوان طی روزهای 9و10 مهر ماه 94 با حضور بیش از 280 ورزشکار و 15 تیم از سراسر کشور در شهریار تهران برگزار شد.
از استان گلستان 12 تیم مبارز در این مسابقات شرکت داشتند که دو نفر از نوکنده بودند که دماوندی پس از انجام مبارزات خوب موفق به کسب مقام سوم و مدال برنز گردید.

* تنیس
هیات تنیس گلستان اعلام کرد: مسابقات تنیس مناطق پنجگانه کشور در بخش آقایان به میزبانی کرمانشاه در مورخ 94/7/9 لغایت 94/7/12 برگزار شد که در پایان احسان قربانی از استان گلستان توانست از بین 16 نفر شرکت کننده در این دوره از رقابت ها عنوان سوم رقابت ها را به خود اختصاص دهد.
در این مسابقات علی رضا مظاهری از تهران در جایگاه نخست ایستاد و فرنود ندیمی از کرمانشاه مقام دوم را کسب کرد و مقام سوم مشترک از احسان قربانی ورزشکار گلستان و محمد الفتی از کرمانشاه بود.
سرداور مسابقات:آقای الوند نامجو

* دوچرخه سواری
هیات دوچرخه سواری گلستان اعلام کرد که پنجمین دوره از مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی استان در بخش استقامت جاده (کورسی) جمعه 17 مهر 1394 به مناسبت هفته نیروی انتظامی با مشارکت فرماندهی ناجا گلستان از مسیر گنبد به گرگان به صورت دو مرحله ای برگزار می گردد.
مسیر برگزاری:
مرحله اول: شروع صبح از گنبدکاووس - پایان مسیر کبودوال علی آباد کتول.
مرحله دوم: شروع بعداز ظهر از علی آباد کتول - پایان گرگان خیابان اصلی جرجان روبروی شهرک امام (ره)

*اسنوکر

تیم اسنوکر زیر 18 سال ایران به منظور شرکت در نخستین دوره مسابقات قهرمانی اسنوکر زیر 18 سال جهان جمعه 10 مهرماه به روسیه سفر کرد.
این رقابت ها یازدهم تا هجدهم مهر در سن پترزبورگ روسیه برگزار می شود و محمدامین مازندرانی به عنوان تنها نماینده اسنوکر گلستان در آن حضور خواهد داشت.
مازندرانی در مسابقات زیر 18 سال اخیر که در گرگان برگزار شده بود، به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.
علاوه بر مازندرانی، شروین امیدوار از استان فارس، امین سنجایی از استان لرستان، عرفان نادری از استان آذربایجان شرقی، علیرضا عباسی از استان اردبیل، حسن ذبیح پور از استان مازندران، آرمان آتش سخن و آتیلا سلطانی از استان تهران به سرمربیگری کامران شهلا در این مسابقات شرکت دارند.
در این مسابقات محمد علی جعفری و فرهاد حق یاران نیز به عنوان داور حضور دارند.
این نخستین رویداد برون مرزی تیم ملی زیر 18 سال کشور محسوب می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار