فرماندار شهرستان بندرگز گفت : امنیت و احساس امنیت در جامعه یک ضرورت است و همه باید در راستای افزایش احساس امنیت در جامعه تلاش کنند.

به گزارش کناره ، علی اصغر میرزایی در نشست با فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بندرگز اظهار داشت : برای برقراری امنیت در جامعه همدلی پلیس و مردم ضروری است.

علی اصغر میرزایی گفت : ایجاد امنیت پایدار در جامعه از سوی نیروی انتظامی مرهون همکاری همه جانبه مردم است و باید از ظرفیت مردم استفاده شود.

میرزایی آرامش و امنیت در جامعه را مرهون تلاش های شبانه روزی نیروی انتظامی دانست و افزود : تامین امنیت اجتماعی زمانی صورت می گیرد که نظم در جامعه جاری باشد و مردم برای تامین امنیت مشارکت و در زمینه کاهش نا امنی ها تلاش کنند.

وی ادامه داد : نیروی انتظامی با بهره گیری از امکانات ، تجهیزات و بسترهای موجود وظایف خود را انجام می دهد و مردم قدردان زحمات و خدمات شبانه روزی این نیرو هستند.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرگز در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد : ولایت فقیه یکی از پایه های اصلی امنیت پایدار در جامعه به شمار می رود زیرا ولایت ، محور وحدت در جامعه به شمار می رود.
میرزایی حضور مردم را مولفه دیگر در ایجاد امنیت پایدار ذکر کرد و گفت : با همراهی مردم ، امنیت پایدار ایجاد می شود و در سال همدلی و همزبانی باید بر حضور فعال مردم تاکید داشت.

وی خاطرنشان کرد : مردم نیروی انتظامی را دوست دارند و ارتباط بسیار عمیقی با این نیرو دارند که این اعتماد باید روز به روز افزایش یابد.

میرزایی گفت : در شهرستان بندرگز با تکیه بر همدلی و همزبانی و تعامل بین اعضای شورای تامین ، امنیت خوبی وجود دارد.

فرماندار بندرگز با تقدیر از زحمات و تلاش های نیروهای پلیس در این شهرستان گفت : امروز شاهد کاهش بسیار محسوس جرم در بندرگز هستیم و این امر حاصل تلاش های شبانه روزی و دلسوزانه نیروی انتظامی است.

رییس شورای تامین شهرستان بندرگز گفت : هفته ناجا فرصت مغتنمی است تا مردم با خدمات و ماموریتهای پلیس در جامعه آشنا بشوند.

میرزایی در سخنان پایانی خود ، بر اطاعت از فرماندهی کل قوا ، تعامل با مسوولان و اقشار مختلف مردم ، رعایت ضوابط و مقررات ، افزایش جلب اعتماد عمومی و مشارکت مردمی و حفظ اقتدار توسط پرسنل نیروی انتظامی تاکید کرد.


گفتنی است ، 11 تا 17 مهر ماه به نام هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده است.

entezamibandargaz237423

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار