پس از فروش امتیاز تیم لیگ دسته دومی دارایی گز، قعرنشینی تیم فوتبال ملوان بندرگز در فاصله ۲ هفته مانده به پایان لیگ برتر فوتبال ساحلی و احتمال زیاد سقوط به لیگ پایین تر، خبر تلخ دیگر برای ورزش دوستان این شهر است که ناقوس مرگ فوتبال را در غربی ترین شهر استان گلستان بلندتر از همیشه به صدا درآورده است.

به گزارش کناره ،چند هفته قبل بود که امتیاز تیم فوتبال دارایی گز در آستانه آغاز فصل جدید لیگ دسته دوم فوتبال کشور به دلیل کمبودهای مالی فروخته شد و حالا پس از این شوک سنگین، فوتبال دوستان بندرگز باید خود را آماده سقوط ملوان بندرگز از لیگ برتر فوتبال ساحلی کنند.
ملوان سالهاست که در سطح اول لیگ برتر ساحلی کشور حضور دارد و در موفق ترین فصل خود عنوان پنجمی لیگ برتر را هم کسب کرد اما امسال و به دلیل کمبودهای مالی در کنار ضعف فنی ناشی از تجربه اندک بازیکنان جوان، این تیم به قعر جدول رده بندی چسبید و هفته به هفته به در خروجی لیگ نزدیک تر شد.
ملوان در نتیجه ضعف شدید فنی این فصل، آنقدر باخت که شکست هایش دورقمی شد و دیگر در بندرگز هم حریف دشواری برای رقبا نبود.
چی کسی مقصر بود؟
ملوان در این فصل آن تیم همیشگی سال های قبل نبود و مدیران و مربیان تیم خواسته یا ناخواسته به دلیل موافقت با خروج بازیکنان طراز اول خود مانند علی درویش متولی، وحید قلی پور و حسن عبداللهی و بی توجهی به لزوم به خدمت گرفتن بازیکنان جایگزین، ناگزیر به استفاده از بازیکنان جوان بومی و کم تجربه شدند.
در حالی که بیست هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران می گذرد و تنها دو هفته دیگر به پایان این رقابت ها باقی مانده، ماندن یا سقوط ملوانان به دسته پایین تر به معمای پیچیده تبدیل شده است.
عضو هیات مدیره ملوان بندرگز اظهار داشت: روی کاغذ و اتفاقات فوتبالی همچنان شانس بقا در لیگ برتر داریم و ناامید نیستیم.
مهدی تبیانیان گفت: امروز پنجشنبه در بوشهر مهمان تیم پارس جنوبی هستیم و هفته آینده در ورزشگاه ساحلی امام رضا (ع) بندرگز به مصاف تیم شهدای چلیچه...

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار