طی مراسمی از زحمات پرسنل اورژانس 115 شهرستان بندرگز با حضور معاون مرکز فوريت ها و حوادث استان گلستان ، سرپرست شبکه بهداشت درمان در محل پايگاه اورژانس115 جاده ای بندرگز تجليل شد .

به گزارش کناره ، دکتر شهرام صابری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرگز در اين مراسم ، اورژانس پيش بيمارستانی را خط اول امدادرسانی به بيماران، مصدومان و آسيب ديدگان ترافيکی عنوان کرد و افزود : کادر اورژانس 115 در امر درمان بيماران و مصدومان نقشی کليدی ايفا می کنند . 

دکتر صابری در ادامه با توجه به حساسيت بالای شغل فوريت و اورژانس بر ارتقاء سطح دانش فنی کادر اورژانس115 در راستای خدمات رسانی موثر به بيماران و مصدومان حوادث ترافيکی تاکيد کرد.

  سرپرست شبکه بهداشت و درمان بندرگز در بخش ديگری از سخنان خود با اشاره به اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در کشور ، استان و شهرستان تصريح کرد در طی مدت اجرای اين طرح اتفاقات خوبی در حوزه بهداشت و درمان افتاد که از جمله آن می توان به حضور دائم پزشکان متخصص در شهرهای محروم و کم برخوردار اشاره کرد . 

دکتر اخوت معاون مرکز فوريت و حوادث استان گلستان هم در اين مراسم فلسفه وجودی اورژانس را خدمت رسانی به مردم دانست و بر فراگيری دانش های روز و ارتقاء سطح علمی کارکنان اورژانس تاکيد کرد. 

دکتر اخوت در ادامه از پيگيری مطالبات کادر اورژانس در سطح وزارت خبر داد و افزوذ مطالبات کادر اورژانس در حال پيگيری بوده و سعی خواهيم کرد افراد از مزايای آن بهره مند شوند. 

معاون مرکز فوريت و حوادث استان همچنين اجرای طرح تحول نظام سلامت را نقطه ی عطفی در سيستم بهداشت و درمان دانست و افزود با اجرای اين طرح محرومان جامعه از خدمات متنوع آن بهره مند شدند . 

در پايان از پرسنل اورژانس115 شهرستان بندرگز با اهداء لوح سپاس و هديه تقدير شد .

 

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار