هفته گذشته، خبری مبنی بر واگذاری دو هکتار از اراضی ساحلی بندرگز به بخش خصوصی و آن هم به ثمن پخش در پایگاه های خبری منتشر شد که بر اساس آن، اداره کل راه و شهرسازی بدون برگزاری مزایده اقدام به فروش بخشی از اراضی پارک ساحلی بندرگز نموده و این در حالی است که این رفتارها کاملاً بی سر و صدا و در سکوت کامل خبری صورت گرفته است.

 به گزارش کناره ، با انتشار این خبری  از سوی برخی پایگاه های خبری و اعتراض قاطع شهردار بندرگز ، معاون عمرانی استاندار در اولین گام، دستور توقف واگذاری و بررسی ابعاد پیدا و پنهان پرونده را صادر کرد.
از سویی دیگر امام جمعه انقلابی بندرگز که بر اساس تجربه، در راه احقاق حقوق حقه شهروندان و دفاع از بیت المال و حیثیت نظام، ذره‌ای تردید به خود راه نمی دهد، در خطبه های نماز جمعه، این رفتار مشکوک اداره کل راه و شهرسازی را به شدت محکوم کرد و خواستار بازپس گیری اراضی مذکور و الحاق آن به دامان مردم شد.
شنیده ها حاکی از آن است ؛ در جلسه ای که در روز گذشته و با درایت معاون عمرانی استاندار، با حضور شهردار و اعضای شورای شهر بندرگز، مدیر کل میراث فرهنگی،  صنایع دستی و گردشگری استان، مدیر کل دفتر فنی استانداری و نماینده اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد، دستور لغو واگذاری اراضی ساحلی بندرگز صادر و به شهرداری بندرگز نیز 3 ماه مهلت داده شد تا در خصوص تهیه و ارائه طرح جامع بهره برداری از اراضی ساحلی بندرگز اقدام نماید.
از آنجا که معاون عمرانی استاندار گلستان، بارها و بارها به عنوان بازوی اجرایی و قدرتمند دولت و دستگاه قضا در برخورد با زمین خواران و تخریب ساخت و ساز غیر مجاز ، صداقت خود در خدمتگزاری به نظام و مردم را به اثبات رسانده و در کنار دادستان انقلابی گرگان، سردار دفاع از بیت المال لقب گرفته است، این بار نیز در سنگری دیگر بی پروایی خود را در مقابله با هر نوع لابی گری و زیاده خواهی به منصه ظهور گذاشته است که ایشان را شایسته دریافت کارت سبز از سوی شهروندان بندرگز و دلسوزان بیت المال می دانیم.

در خاتمه امیدواریم با رسیدگی و پیگیری  ارجاع پرونده تخلفات مکرر شهرداری و شورای شهر بندرگز به هئیت تخلفات، مردم بندرگز شاهد اجرای عدالت  از سوی مسئولین استانداری باشند./عدالت خواهان گلستان

دیدگاه‌ها   

0 #1 parsa 1394-07-07 23:55
دم مهندس مروتی گرم

ولی فکر نکنم آبی از آتیش شهرداری بندرگز گرم بشه

ان شاء الله که موفق و منصور باشند
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار