فرماندار شهرستان بندرگز در این دیدار گفت : هلال احمر کمک رسانی را با دید احترام به انسان ها و نجات نیازمندان انجام می دهد.

به گزارش کناره ، حسین احمدی در دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در گرگان افزود : جمعیت هلال احمر نماد ایثار و از خودگذشتگی است که فقط به فکر کمک رسانی است.

وی بیان داشت : فعالیت ها و ماموریت های به موقع جمعیت هلال احمر رضایتمندی مردم را به همراه داشته است.

این مقام مسوول اظهار کرد : جمعیت هلال احمر یک نهاد مردمی است و باید روز به روز این حلقه توسعه یابد.

 فرماندار بندرگز با گرامیداشت هفته هلال احمر افزود: این هفته فرصت مناسبی برای گرامیداشت ایثارگران عرصه امداد و نجات است که هنگام وقوع حوادث همچنین بحران های پیش آمده ناشی از بلایای طبیعی بدون هیچ توقع و چشمداشت و با از خودگذشتگی تمام همچون فرشتگان نجات عمل می کنند.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : جمعیت هلال احمر گلستان در امداد رسانی به سیل زدگان استان خوش درخشید و مجموعه اقدامات آن در امدادرسانی به سیل زدگان در نقاط مختلف ، شایسته قدردانی است.

وی با اشاره به ارسال اقلام و کمک های مردمی از بندرگز به مناطق سیل زده گمیشان و آق قلا ؛ خاطرنشان کرد: شهرستان بندرگز به عنوان شهرستان معین گمیشان در کمک به سیل زدگان ، از نخستین لحظه ها در میدان بوده است.

این مقام مسوول اضافه کرد : تدابیر در شهرستان به گونه ای بوده که دریافت ، تفکیک و ارسال تمام اقلام و کمک ها و اعزام نیروها از طریق جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز انجام پذیرفت.

168144446156468

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار