صبح دیروز دکترسعید شیرکوند نماینده ویژه دکتر جهانگیری معاون اول ریاست محترم جمهوری و هیات همراه با قدمنان فرماندار کردکوی دیدار و در زمینه میزان خسارات در بخشهای مختلف شهرستان ناشی از سیل اخیر  با وی گفتگو کردند.

به گزارش کناره ، در این دیدار که حمیدی معاون اقتصادی استاندار و جمعی از مدیران کل از جمله مدیریت بحران استان و جهاد کشاورزی،صمت،ابفا،ابفار،امور برق و..... اورا همراهی می کردند دکتر در گفتگوی با خبرنگار صیدنیوز با اشاره به

اینکه میزان و چگونگی خسارات وارده در بخشهای گوناگون زیربنایی و اقتصادی از طریق مراجع رسمی قبل و بعد از عید به دفتر ریاست جمهوری ارسال شده است.

وی هدف از حضور در استان گلستان را دیدار با مردم اسیب دیده از سیل و بازدید میدانی از مناطق سیل زده و مشاهده میزان خسارات وارده اعلام کرد و گفت: با عنایت به اینکه سیل اخیر در اواخر سال گذشته روی داد و خسارات اولیه به دولت اعلام شده بود ، در روزهای نخست سال جاری چگونگی مساعدت به خسارت دیدگان در مرحله اول به تصویب رسید و انشاالله طی روزهای اینده با ارسال گزارشات تکمیلی نیز دولت در حد مقدورات از جمله بودجه در اختیار و استفاده از صندوق ذخیره ارزی بصورت پرداخت کمکهای بلا عوض و تسهیلات کم بهره ی بلند مدت به کمک آسیب دیدگان از سیل اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار