فرماندار بندرگز گفت : جوانان بندرگز در توسعه و اهداف تعالی شهرستان کمک شایانی داشته اند و این شهرستان از ظرفیت های بالقوه ای در حوزه جوانان برخوردار است.

به گزارش کناره ، حسین احمدی فرماندار بندرگز  در نشست با جمعی از جوانان و ورزشکاران شهرستان بندرگز به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان ، نقش جوانان را در توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور و شهرستان مهم ارزیابی کرد و افزود : استفاده از ظرفیت جوانان در هر شهرستان برای خدمت فرصت مناسبی است و اگر به دنبال آینده ‌ای بهتر هستیم باید جوانان پرانگیزه ، بانشاط و سالم را تحویل اجتماع دهیم.

وی با اهمیت شمردن نقش جوانان در آینده سازی کشور اظهار داشت : یکی از راه های پیشرفت کشورها سرمایه گذاری بر روی جوانان و نسل آینده است و نسل جوان به عنوان نیروی فعال ، متحرک و پرتلاش می تواند نقش مهمی در تعالی جامعه داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرگز یادآور شد : بدون تردید نسل جوان به عنوان نیروی انسانی مهم جامعه سرمایه اصلی کشور محسوب می شود و در همه بخش های امور زندگی حضور موثر و اساسی دارند.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت : شهرستان بندرگز ظرفیت ها و استعدادهای خوبی در رشته های ورزشی دارد که می توان آنها را شناسایی و به اوج موفقیت و افتخار رساند .

فرماندار بندرگز بر لزوم استفاده از مشاوره ها و دیدگاه های جوانان در امور مختلف در شهرستان تاکید کرد.

16878674345465456

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار