فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای و اعتراف وی به 35 فقره سرقت در شهرستان "بندرگز" خبر داد.

 

به گزارش کناره ، سردار "علی اکبر جاویدان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: پس از وقوع چندین فقره سرقت منزل در بندرگز و با توجه به اهمیت موضوع، مراتب به صورت ویژه در دستور کار تیمی از ماموران  قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: تحقیقات میدانی و تخصصی پلیس آغاز شد و پس از بررسی شیوه سرقت ها و انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی ماموران به سرنخ هایی از سارق سابقه دار رسیدند.

فرمانده انتظامی گلستان در ادامه اظهار داشت: سرانجام با انجام تحقیقات تکمیلی، مخفیگاه سارق حرفه ای شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی موفقیت آمیز دستگیر و به یگان انتظامی منتقل شد.

سردار جاویدان تصریح کرد: متهم در مقر انتظامی و پس از مواجهه با مستندات پلیس چاره ای جز اعتراف نداشت و به 35 فقره سرقت منزل در سطح شهرستان بندرگز اعتراف کرد که ضمن تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان گلستان در پایان خاطرنشان کرد: وقوع سرقت نقش بسزایی در کاهش امنیت پایدار جامعه داشته، لذا شهروندان می توانند با عمل به توصیه های پلیس و رعایت نکات پیشگیرانه، نقش بسزایی در کاهش وقوع این پدیده شوم و افزایش امنیت داشته باشند.


انتهاي خبر /

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار