رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندرگز گفت:‌ مردمی‌بودن و حضور به‌موقع در صحنه‌های مهم و حساس کشور از ویژگی‌های مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

 

به گزارش کناره ، مجید محمدنژاد در دیدار با پاسدار سیدعلی حسینی فرمانده سپاه شهرستان بندرگز اظهار کرد: موفقیت‌های بزرگ سپاه در عرصه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، علمی و نظامی در کشور و منطقه موجب سرافکندگی تروریسم بین‌الملل به‌یژه آمریکای جنایتکار و ایادی هم‌پیمان آن شده است تا در اقدامی نابخردانه و جاهلانه، نام مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی خارجی قرار دهند.

وی با محکوم کردن این حرکت وقیحانه از سوی رئیس‌جمهور نابخرد آمریکا تصریح کرد: این اقدام ابلهانه و نابخردانه رئیس‌جمهور آمریکا و هم‌پیمانانش نشأت گرفته از کینه‌توزی و تاب نیاوردن رشادت‌ها، مجاهدت‌ها و افتخارات پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه و جهان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز اضافه کرد: مردمی بودن، داشتن روحیه جهادی، پیشتازی و حضور به‌موقع در صحنه‌های مهم و حساس کشور در هشت سال دفاع مقدس، خاموش کردن فتنه‌ گروهک‌های تکفیری داعشی و در زمان وقوع حوادث طبیعی زلزله و سیل در حمایت از جان، مال، ناموس و عزت اسلام و مسلمین از ویژگی‌های مهم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده که آن را چهره‌ای محبوب در میان ملت بزرگ ایران کرده و سبب عصبانیت و کینه‌توزی دشمنان اسلام شده است.

محمدنژاد با اعلام حمایت خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: دولت آمریکا و متحدان آن همواره بزرگ‌ترین حامی و پشتیبان گروه‌های تروریستی از جمله داعش و طالبان در منطقه بوده‌اند و در قالب تروریسم دولتی با فتنه‌انگیزی و جنگ و آشوب در کشورهای منطقه، خسارات جبران‌ناپذیری را در زمینه مالی و انسانی بر ملت‌های جهان اسلام وارد کرده است.

وی بیان کرد: بدون تردید نقش مؤثر و محوری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دفاع از ملت‌های رنج‌کشیده مسلمان بر کسی پوشیده نیست و سپاه هیچ‌گونه ترس و ابایی از تهدید و تهمت نخواهد داشت و در برابر کینه‌توزی‌ها و قساوت‌های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی تمام‌قد سینه سپر کرده و ایستاده است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار