به مناسبت گرامی داشت روز پاسدار مدیر آموزش و پرورش با فرمانده سپاه شهرستان بندرگز دیدار کرد.

به گزارش کناره ، به مناسبت ولادت با سعادت امام حسین (ع) و گرامیداشت روز پاسدار , علی اکبر معقولی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بندرگز با حسینی فرمانده سپاه شهرستان بندرگز دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار معقولی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن اعیاد شعبانیه گفت:من به بسیج و سپاه ارادت خاصی دارم و خود را همچنان یک بسیجی می دانم.

وی در ادامه بیان کرد:امنیت و آرامشی که اکنون در کشور ماست مدیون برادران پاسداری است که از جان خود رشادت کردند و برای این مرز بوم جنگیدند.بی شک شما عزیزان ادامه دهنده راه آن ها هستید و همچنان هم از جان خود رشادت می کنید.

حسینی ضمن تشکر بابت حضور ,بیان کرد:خرسندیم از حضور شما عزیزان که در سنگر آموزش و پرورش حضور دارید که کار شما کمتر از رشادت های ما نیست.

فرمانده سپاه اذعان داشت:بنده از مسئله آموزش و پرورش بیگانه نیستم و خود نیز چندین روز در یکی از مدارس تدریس می کردم و از نزدیک درک کردم که تدریس و کنترل دانش آموزان چقدر دشوار است.ما پاسداران نیز در کنار شما عزیزان فرهنگی قرار می گیریم و با تمام توان به جهت حفظ آرمان های امام (ره) و مقام معظم رهبری تلاش می کنیم.

در پایان معقولی مدیر اموزش و پرورش بیان کرد:بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری می تواند راهنمای خوبی برای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش در کنار سند تحول بنیادین باشد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار