اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرگز با موضوع  گرامیداشت " هفته جوان " در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرگز برگزار گردید .

به گزارش کناره ، دیروز دوشنبه مورخ 19 فروردین ماه 98 ؛ اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بندرگز با موضوع گرامیداشت " هفته جوان " در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بندرگز برگزار گردید  .

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای مردانی دبیر ستاد ساماندهی ضمن خوش آمد گویی و تقدیر و تشکر از زحمات اعضا ستاد گفتند  ؛ جوانان  نقش آفرینان  جامعه می باشند و با حضور پر رنگ و پرنقش خود نقش موثری در توسعه  و آبادانی جامعه  دارند .پ

رئیس اداره ورزش و جوانان در ادامه بیان فرمودند :  ما باید قدر جوانان را بدانیم و از ظرفیت و انرژی آنها  استفاده نمائیم و ادارات شهرستان از جوانان  و بویژه سازمانهای مردم نهاد با تمام امکانات  و ظرفیتهای خود حمایت نمایند .

ایشان در ادامه گفتند : امور جوانان شهرستان بندرگز  دارای 3 کمیته فرهنگی تربیتی ، اجتماعی اقتصادی  و پیگیری  و ارزیابی می باشد  و  با توجه به شروع سال جدید امید است ارزیابی ادارات فعال در حوزه جوانان  شهرستان  در سال 97 از سوی فرمانداری اعلام گردد .  
در ادامه هر یک از  اعضا برنامه  های  خود را اعلام نموده و تصمیم بر این شد جشن تجلیل از نخبگان علمی ، فرهنگی و ورزشی شهرستان بندرگز در هفته جوان  بصورت ستادی و متمرکز در سالن آمفی تئاتر اسلامی بندرگز برگزار گردد .

168416489797

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار