رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز گفت: دانشگاهیان این واحد دانشگاهی بیش از ۱۵۰ میلیون ریال به سیل‌زدگان کمک کردند.

 به گزارش کناره ، مجید محمدنژاد روز گذشته در دیدار نوروزی با عجم نوروزی رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان اظهار کرد: از زمان وقوع سیل در گلستان، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز با حضور در مناطق سیل‌زده و محل‌های اسکان موقت به یاری هم استانی‌های خود شتافتند.

وی تصریح کرد: با استقبال خوب دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز بالغ‌ بر ۱۵۰ میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی به کمیته امدادرسانی این واحد دانشگاهی برای ارسال به مناطق سیل‌زده استان گلستان اهدا شد.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: بیش از ۱۵ دانشجوی بسیجی و کانون هلال‌احمر این واحد دانشگاهی در قالب اردوهای جهادی با حضور در مناطق سیل‌زده و محل‌های اسکان موقت به امدادرسانی هموطنان سیل‌زده پرداختند.

محمدنژاد خاطرنشان کرد: با هماهنگی مدیران گروه پرستاری این واحد دانشگاهی نیز بیش از ۱۰ دانشجوی رشته پرستاری با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان برای امدادرسانی سیل‌زدگان در زمینه پزشکی به مناطق مربوط اعزام شدند.

وی اظهار کرد: با توجه به مصوبه جلسه شورای این واحد دانشگاهی و با موافقت استادان و کارکنان این دانشگاه مقرر شد یک روز از حقوق فروردین دانشگاهیان برای کمک به سیل‌زدگان اختصاص یابد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار