جوانان ولایی و همیشه در صحنه بندرگز به فرمان رهبری "  آتش به اختیارند"  منتظر حمایت مسوول و مدیر نیستند .

به گزارش کناره ، به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) چادر عزا با عنوان بیت الاحزان فاطمی برای عزاداران مادر اهل بیت به همت جوانان مذهبی شهرستان بندرگز و بدون حمایت اکثر مسوولان در این شهرستان برپا شد و مراسم با شکوه به مدت پنج شب با حضور سخنرانان و مداحان و مردم مذهبی شهرستان برگزار گردید.

برپایی چادر و برگزاری مراسم به این نحو ایام فاطمیه را در بین مردم ولایی شهرستان بندرگز زنده کرد ، ایامی که در گذشته رنگ و بوی آنچنانی نداشت.

با اینکه سازمان تبلیغات اسلامی که وظیفه ذاتی آن برگزاری برنامه های فرهنگی و اسلامی شهر و پرشورتر برگزار نمودن انان را دارد ولی نه اینکه فعالیت چشمگیری از انان مشاهده نمی شود به جز گرفتن عکسهای گزارشکاری در هیئت ها بلکه به جای حمایت از این جوانان فعال شاهد انتقاد و ارسال نامه رسمی مخالفت با برپایی این چادر به بهانه های خالی شدن مسجد (که زمان برگزاری برنامه های بیت الاحزان فاطمی از ساعت 20 الی 22 که بعد برنامه های مساجد بود ) و مجاورت با مدرسه دخترانه (که زمان برگزاری مراسم شب و مدرسه صبح ! ) و یا امنیت ! بودیم .

ایران امن ترین کشورخاورمیانه است ، با این حال اگر امکان وقوع حادثه ای در این مراسم وجود داشت پس این همه جشن و برنامه های دیگر شهر نیز با مخاطره روبه رو بوده که این با واقعیت در تناقض است ،  40 سال است که ملت ایران شاهد اتفاقات ،  تهدید و ادعاهای دشمنان است آیا مراسمات و برنامه ای های انقلابی کشور بهم خورده  نه ، بلکه هر سال پرشورتر از کذشته برگزار شد و می شود ، درست است که احتمالات را باید درنظر گرفت ولی راه حل ها را نیز از نگاه برخی مسوولان پنهان مانده است ، معمولان " اگر و اما " ، " شدنی نیست " و " نمیشود " زحمت را از دوش برمیدارد ولی خیلی از اتفاقات شدنی است فقط فعل خواستن می خواهد .

zahra201197 1

بندرگز بیشترین مدافع حرم استان گلستان را دارد ،  شهرستان بندرگز 53 مدافع حرم بر سینه افتخارات خود دارد ، این جوانان نمی گذارند احدی به ساحت مقدس اهل بیت(ع) جسارت کند ، جوانان ولایی و همیشه در صحنه بندرگز به فرمان رهبری آتش به اختیارند ، منتظر حمایت مسوول و مدیر نیستند ولی همراهی مسوولان و مخصوصا دستگاه هایی که وظیفه ذاتی در اجرای برنامه ها دارند باعث دلگرمی و قوت این جوانان است.

مسوولان بکوشند از قافله عقب نمانند ، این میز صندلی وفادار نیست به این میز صندلی خیلی ها تکیه زدند و رفتند ولی انچه ماند خدمتی بود که انجام دادند و یا غفلتی و خیانتی که در آخرت باید جواب ان را بدهند .

جوانان فعال این شهرستان ظرفیت بالقوه ای هستند که باید از ان استفاده شود نه با ایجاد موانع دلسردشان کرد ، امیدواریم زین پس شاهد حمایت از جوانان و برگزاری برنامه های قوی تر و  تاثیرگذارتر در این شهرستان باشیم.

 

fatemibandargaz201197 1

انتهای پیام/

مطالب مرتبط؛

چادر بیت الحزان فاطمی در بندرگز / گزارش تصویری

تشییع نمادین حضرت زهرا (س) در بندرگز / گزارش تصویری

موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات گسترده محکومان

جشن بزرگ انقلاب و جوانان هلال احمر بندرگز / گزارش تصویری

تشییع نمادین حضرت زهرا (س) در بندرگز + تصاویر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار