فرماندار شهرستان بندرگز گفت : نهادینه کردن فرهنگ دفاع مقدس در جامعه رسالت همه اقشار است و همگی باید در این زمینه تلاش کنند.

به گزارش کناره ، علی اصغر میرزایی فرماندار بندرگز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس افزود : رزمندگان ایران اسلامی هشت سال در مقابل رژیم بعثی عراق که مورد حمایت کشورهای قدرتمند جهان بود ، ایستادگی کردند و بنابراین ارج نهادن به جایگاه ایثار و شهادت در جامعه کوچکترین رسالتی است که امروز بر عهده آحاد جامعه است.

میرزایی اظهار کرد : هفته دفاع مقدس ، فرصتی است تا بار دیگر تاریخ انقلاب اسلامی را مرور کنیم و با زنده کردن یاد و خاطره شهیدان ، جانبازان و آزادگان ، درس های شجاعت ، استقامت و فداکاری را برای نسل جوان تبیین کنیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان بندرگز افزود : فرهنگ دفاع مقدس ، الگویی برای مردم جهان و خاطره ای تلخ برای استکبار جهانی است طوریکه ثبات ، آرامش و اقتدار امروز ایران مرهون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است .

فرماندار بندرگز ادامه داد : امروز بسیجیان همانند هشت سال دفاع مقدس بار اصلی حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی را بر عهده دارند و تاکنون این رسالت را به خوبی در عرصه های مختلف انجام دادند.
وی ، حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و مبارزه با توطئه های دشمنان را در گرو پیروی و اطاعت همه قشرها از ولی فقیه خواند.

وی همه دستگاه های اجرایی را ملزم به مشارکت در برگزاری گرامیداشت هفته دفاع مقدس کرد و گفت : این آیین باید باشکوه تر از سال های گذشته برگزار شود.

میرزایی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برنامه های مختلف فرهنگی و ورزشی درگرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان بندرگز برگزار می شود ، افزود : برگزاری یادواره شهدا ، غبارروبی مزار شهدا ، دیدار با خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران ، برگزاری همایش ها و گفتمان های بصیرتی و مسابقات ورزشی از مهمترین برنامه های اجرایی در بندرگز خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار