فرماندار بندرگز گفت : شهرداری ها باید قابلیت ها و ظرفیت های شهرستان را شناسایی و زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی را فراهم کنند.

به گزارش کناره ، حسین احمدی فرماندار بندرگز  در نشست با مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و کارگروه بازرسی از شهرداری ها افزود : حوزه مدیریت شهری باید ارتباط هدفمند و برنامه محوری را با سایر بخش های اجرایی و مردمی داشته باشد و از ظرفیت های موجود به نحو شایسته بهره ببرد.

وی تاکید کرد : توسعه برنامه های عمران شهری ، اصلاح قوانین شهرداری و به روز کردن آن ، ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری ها ، تدوین لایحه مدیریت یکپارچه شهری با هدف بهبود و توسعه خدمات شهری و توسعه متوازن شهر و روستا از جمله اقدامات و رویکردهای دولت تدبیر و امید در شهرها است.

فرماندار بندرگز ، نظارت بر شهرداری ها یک اصل ضروری در خدمات صادقانه به مردم است و هر اندازه این مساله دقیق تر انجام شود موجب شفافیت بیشتر خدمات بخش های تابعه می شود.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت : تمام تلاش ما خدمت صادقانه به مردم و تحقق مطالبه و خواسته های به حق آنان است.

وی اظهار داشت: در یکسال گذشته در حد توان با ایجاد فضایی آرام و تعاملی در بین اعضای شورای اسلامی شهر و نیز دستگاه های اجرایی شهرستان توانستیم در راستای خدمت به مردم اقدام کنیم.

فرماندار بندرگز تاکید کرد : ایجاد فضای تعاملی بین اعضای شورای شهر و همکاری مطلوب این نهاد با دستگاه های اجرایی ضروری است تا شاهد اقدام های اثرگذار در مدیریت شهری باشیم.

انتهای پیام/

تازه ترین اخبار