• بندرگز
  • بازیکن تیم لیورپول انگلیس پیام امام را شنید اما مسولین سیاست خارجه ما آن را انکار میکنند

خطبه کامل امام جمعه بندرگز در نماز عبادی سیاسی جمعه 14 دی 97

به گزارش کناره ، حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالفضل حسینی امام جمعه شهرستان بندرگز در خطبه های نماز جمعه امروز 14 دی 97 با تقدیر از برخورد با مفاسد اقتصادی اظهار داشت : حكم وحيد مظلومين كه به سلطان سكه لقب گرفته بود، حكم اعدام حميد باقرى درمنى كه از وى به‌عنوان سلطان بازار قير ياد مى‌شود اقدامات قاطعانه وقابل تقدير قوه قضائيه در برخورد با مفاسد اقتصادى در ماه‌هاى اخير ناشى از وظايف وانتظارات قانونى ازاين قوه و البته تضمين‌كننده سلامت جامعه است .

حجت الاسلام حسینی گفت : رشد فعاليت‌هاى سالم اقتصادى در كشور يعنى همان نكته‌اى كه مقام معظم رهبرى طى سال‌هاى اخير بارها بر آن تأكيد كرده‌اند و عملكرد قاطعانه قوه قضائيه در برخورد با مفاسد و تخلفات مى‌تواند آسيب‌هاى وارده بر چهره نظام اسلامى را در عرصه اجراى عدالت كه مطالبه به حق مردم است ترميم و اعتماد مردم به دستگاه قضايى و نظام اسلامى را تحكيم بخشد.

۹ ماه غفلت از شعار سال تولید ملی و فرصت های از دست رفته


امام جمعه بندرگز گفت : رهبر معظم انقلاب اسلامی شعار امسال را "تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی "قرار دادند، حال که در نهمین ماه سال قرار داریم و زمان کمی به پایان سال باقی مانده است، فرصت مناسبی است تا میزان تحقق شعار سال را که «حمایت از کالای ایرانی» نام گرفته و همچنین الزامات تحقق کامل آن را مورد بررسی قرار دهیم.

وی افزود : یک بخش مهمی از تعصب به کالای ایرانی مربوط به مسئولان دستگاه‌های مختلف دولتی کشور است، نیازهای مصرفی دستگاه‌های کشور بسیار زیاد است به طوریکه بسیاری از کارشناسان از دولت به عنوان بزرگترین بازار مصرف در داخل کشور یاد می‌کنند، در دستگا‌ه‌های دولتی ماموران خریدی فعالیت می‌کنند که وظیفه‌شان تامین نیازهای مصرفی است، اگر مدیران این دستگاه‌ها و ماموران خرید آن‌ها نسبت به خرید کالای ایرانی تعصب داشته باشند، حمایت بزرگی از کالای ایرانی صورت می‌گیرد.

یکی از لوازم حمایت از کالای ایرانی توسعه صادرات آن خصوصا به کشورهای همسایه است.
یکی دیگر از لوازم حمایت از کالای ایرانی، مدیریت واردات و ممنوعیت واردات محصولات غیراساسی و محصولات دارای مشابه داخلی است. همچنین نباید اجازه داد کالایی بدون مجوز و به صورت قاچاق وارد کشور شود.

پیام حماسه ۹دی ماه امسال مطالبه ولایتمداری از مسولان
امام جمعه بندرگز گفت : مسولین کشور در رده های مدیریتی مختلف باید هم در قول وهم در عمل ولایتمداری خود را باثبات برسانند .

وی افزود : لازمه نظام ما در این برهه حساس، وحدت به محور ولایت است، اگر مسئولین ولایتمداری را پیشه خود کنند قطعا باعث پیشرفت خواهند شد.برای مثال یکی از آرمانهای انقلاب اسلامی نابودی اسرايل است اما نکته قابل تامل این است که محمدصلاح بازیکن تیم لیورپول انگلیس پیام امام را شنید اما مسولین سیاست خارجه ما آن را انکار میکنند ، او تهدید کرد اگر چنانکه بازیکن اسرایلی جذب کنند از این تیم میرود ، ما هم قهرمان دیپلماسی داریم که نشان افتخار از رییس جمهور دریافت کرد اما یک آرمان انقلابی یعنی نابودی اسراییل رو مثل اب خوردن میبرد زیر سوال !!!


امام جمعه بندرگز از موضع انفعالی مسولین سیاست خارجی کشور گلایه کرد و گفت : تمامي مسئولان با سرلوحه كار قرار دادن تدابير معظم له، ولايتمداري خود را در عرصه عمل نيز به مردم نشان دهند.

وی افزود : ما در دوران جنگ اقتصادي قرار داريم و در اين شرايط، اگر همه توان و تلاش خودمان را هم براي حل مسائل كشور به كار گيريم، باز هم با كمبود زمان مواجه خواهيم شد، لذا در اين دوران نياز به وحدت داريم تا بتوانيم از اين پيچ سنگين ايجاد شده توسط دشمنان انقلاب و كشور عبور كنيم، به نظر مي رسد مسئولين بايد به شكل عملي، التزام خودشان را به بيانات رهبر معظم انقلاب نشان دهند.

مطلب آخر سفر محرمانه ترامپ به عراق

امام جمعه بندرگز تصریح کرد : زمانی بود وقتی میگفتند امریکا میخواهد بیاد به یک کشوری مرد و مسولین خواب خوراک نداشتند از ترس  ولی حالا حقارت امریکا را ببینید  ترامپ که خود را کدخدای دهکده جهانی میداند مخفیانه و سرزده و شبانه به کشور عراق میرود تا جایی که ترامپ با اعتراض میگوید ماییه تاسف است  ما ۷ تلرییون دلار درخاور میانه هزینه کردیم اما باید مخفیانه به عراق بیایم  ....

حقا که چه حکیمانه فرمود رهبر حکیم و فرزانه کشورمان که " آمریکا رو به افول است ". انشاءالله .

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار