حجت الاسلام والمسلمین سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد گلستان در مراسم 9 دی بندرگز ایراد سخنرانی نمود.

 

به گزارش کناره ، حجت الاسلام والمسلمین سید علی طاهری رئیس دانشگاه آزاد گلستان پس از راهپیمایی 9 در مسجد جامع بندرگز با اشاره به اتفاقات سال 88 گفت : عده ای در داخل کشور به اذن افراد علاقمند به امام و نظام دستشان را در دست دشمنان اسلام و امام و ایران گذاشتند.

وی افزود : یکی از برنامه ریزان امریکایی در تابستان 89 اعلام کرد که کسانی که اتفاقات سال88 در ایران شاهد بودند گمان نکنند این برنامه ریزی چند ماهه بود ما 20 سال برنامه ریزی کردیم ، دشمن یک مرحله در سال 78  و  پس از برنامه ریزی 10 ساله برای فتنه 88  برنامه ای از پیش تایین کرده را پیاده کردند.

وی ادامه داد : نظریه پرداز آمریکایی میگفت ما دوستانی در ایران داریم که مارا حمایت می کنند و حتی زمان امام (ره)در نخست وزیری رفت و آمد داشتنتد .

نماینده سابق مجلس گفت : رسانه های بیگانه از شش ماه قبل از انتخابات تبلیغاتشان را شروع کردند ، شبکه  bbc  فارسی شش ماه قبل از انتخابات 88 افتتاح شد و 24 ساعته کار میکردند.

9day97 1

طاهری تصریح کرد : تدابیر پیامبر گونه و حکیمانه مقام معظم رهبری برای مقابله با این فتنه فوق العاده خطرناک  مهمترین عامل شکست این فتنه بود ، این اعتراف کسانی است که در صف سران فتنه بودند .رییس دفتر رییس جمهور دوره اصلاحات و جزء فعالان فتنه گران دستگیر می شود یک جمله دارد : بحث تقلب کلیدواژه آشوب بود در حالی که تمام بزرگان و سران فتنه ان را تکذیب کردند.

نمایندگان سیدحسین موسوی در جلسه ای که با رهبری گرفتند خودشان گفتند ما هیچ سندی بر تقلب نداریم همچنین اعتراف کردند که امکان تقلب در حد 11 میلیون اصلا امکان پذیر نیست ، در اعترافات یکی از دستگیر شدگان فتنه 88 آمده : اگر رهبری یک قدم در اتفاقات فتنه 88 عقب نشینی می کرد وضعیت امروز ایران بدتر از افغانستان می شد.

آن یک قدم چه بود ، اگر رهبری قبول می کرد که انتخابات ابطال شود و دوباره برگزار شود ، خوب چه کسی باید انتخابات را انجام دهد سازمان بین المللی !! کدام سازمان بین المللی زیر مجموعه سلطه گران نیست ، همه سازمانهای بین المللی ابزاری برای امریکا و حاکمان سلطه اندهستند ، با این کار می خواستند استقلال ایران را به چالش بکشانند هدف این بود.

در روزهای قبل از انتخابات 88 خبرنگاری از سید حسین موسوی مصاحبه می گیرد و می گوید این انتخابات قدم اول است !!!! شما قرار است در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنی قدم اول چه معنی دارد ، قدم بعدی کجاست! چه مقامی بلندتر از ریاست جمهوری ایران است !؟!؟

سید علی طاهری تاکید کرد : اینها برنامه داشتند گمان نکنید یه اطلاعات غلطی به موسوی و کروبی رسید و اینان آشوب کردن !  نه !! این ها همه برنامه ریزی شده بود ، هنوز صندوق ها باز نشده و رای گیری ادامه دارد چطور ادعا می کرد که به عنوان رییس جمهور انتخاب می شود و بیشترین رای مال اوست !8 ماه کشور به آشوب کشیدند ، اول با تقلب سپس عکس امام را به آتش کشیدند که امام را قبول ندارند بعد در اغتشاشات شعار می دادند مرگ بر اصل ولایت فقیه معلوم شد ولایت فقیه را نیز قبول ندارند بعد استقلال آزادی جمهوری ایرانی معلوم شد اسلام را هم قبول ندارند !!!! پس چه را قبول دارند.

طاهری با انتقاد به سران فتنه و حامیانشان گفت : شما مگر این شعارها را در اغتشاشات نشنیده اید ، شبکه های معاند در آن ایام دائما می گفتند  " جنبش سبز امید ماست " مگر ندیدید !؟! آموزه های امام نبود که اگر دشمن از شما تعریف کرد بدانید یک جای کار عیب دارد .

چرا هر سال 9 دی اسرار می شود؟ چرا آقا فرمود 9 دی نباید فراموش بشه ؟

رئیس دانشگاه آزاد گلستان اظهار  داشت : دلیل انرا سال 92 فهمیدیم ، اولین انتخابات بعد از 88 بود ، کاندیاهایی که شورای نگهبان تایید می کند مورد احترام و قبول مردم اند ، نمایندگان هم نماینده مردم و مورد احتراما ولی آقای روحانی 6 نفر از فعالان فتنه 88 به مجلس معرفی میشوند  باری رای اعتماد ، کجای دنیا سراغ دارید فردی دستش را در دست دشمن بگذارد وسند هم برجای بگذارد بعد بدون عذرخواهی برود جزء کابینه دولت  ، از اون 6 نفر 2 نفر رای آوردند ، و امروز عملکرد آنان را می بینید!!!!

وی افزود : چرا چشم ها  بر واقعیت می بندیم ، درس 9 دی این بود که هر کس قبل از وارد شدن به میدان باید عذرخواهی کند ، کشور و انقلاب را به لبه پرتگاه بردند واقعا نباید عذرخواهی کنند ! برخی خواص و نخبگان عقب ماندن از مردم  ، این مردم رهبرشان را تنها نگذاشتند .

وی ادامه داد : رهبری گفت که به امریکا اعتماد نکیند ! چه شد ، مگر ظریف رسما اعلام نکرد که من به آقای اوباماو امضایش اعتماد دارم.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به FATF گفت : هدف FATF  این است که باید مقاومت در منطقه زمین بخورد ، اما اسمش چیست مقابله با تروریست ، منظورشان از تروریست کیست؟ حزب الله لبنان ، جنبش مردمی سوریه ، از نظر اوباما همه مردم ایران تروریستند .

وی ادامه داد : اگر در سال قبل FATF اجرایی می شد امروز داعش در ایران بود ، اگر ایران به مقاومت سوریه و عراق کمک نمی کرد امروز در ایران جنگ بود ، حالا با وعده ها و شعارهای 20 درصد ارزانی ، بگذارید با همان 100 درصد ارزانی برجام مارا بس است.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به مسائل هسته ای در برجام  گفت : در جلسه ای با حضور دکتر ظریف و رهبری ، از رهبری خواستند اجازه دهد انرژی هستی کشور که در برجام از 20 درصد به 3 درصد رسید باز هم پایین تر بیاد ولی آقا موافقت نکر و گفت همان که در دوره اصلاحات در حوزه هسته ای عقب نشینی کردیم کشور را عقب انداخت و دشمن پرتمع تر شدند ولی باز فشار بر رهبری بیشتر شد ولی رهبری نپذیرفت ، اما از دکتر ظریف شنیدیم که گفت : ما در برجام نتوانستیم تمام خط قرمزها را رعایت کنیم !!

وی تصریح کرد: برجام بهانه است ، انچه دشمنان از نظام انقلاب اسلامی می خواهند این است که کشور یکپارچه وابستگی به غرب داشته باشد مثل قبل از انقلاب ، 9 دی پاسخ به این تفکرات است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار