• بندرگز
  • مدیر جدید شرکت آب و فاضلاب روستایی بندرگز معرفی شد

سیدحسین رضایی نوایی در جلسه ای به عنوان مدیر جدید شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان بندرگز معرفی و از خدمات مصطفی طیبی قدردانی شد.

به گزارش کناره ؛ فرماندار بندرگز در این جلسه گفت : تغییر مدیریت ، باعث تحول در یک حوزه و استفاده از تجارب و خلاقیت‌های شخص جدید است و نفس مسئولیت مهم نیست بلکه داشتن روحیه خدمت مهم می‌باشد.

حسین احمدی با قدردانی از تلاش های مدیر سابق اداره آب و فاضلاب روستایی بندرگز بیان کرد: توجه به امور مشترکین ، ارتقای سطح خدمات ، فرهنگ سازی در راستای اصلاح الگوی مصرف و سرعت بخشیدن به اجرای طرح ها ، افزایش بهره وری و هماهنگی با بخشداران در امورات روستا در دستور کار قرار گیرد.

 وی ضمن آرزوی توفیق برای رییس جدید بیان داشت : انتظار می رود بازدیدها و کارهای میدانی تر را سرلوحه کار قرار گیرد و در رابطه با اقداماتی که انجام می شود ، بخش اطلاع رسانی تقویت شود.

طی حکمی از سوی بهزاد هرمزی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان ، سیدحسین رضایی نوایی به عنوان مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان بندرگز معرفی و فعالیت خود را آغاز کرد.

رضایی پیش از این ، مسوولیت بهره برداری و اجرایی آب و فاضلاب روستایی بندرگز را عهده دار بوده و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد عمران است.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار