• بندرگز
  • مردم بندرگز عقبه ای پر افتخار دارند/ امروز دشمن به دنبال انشقاق بین مردم و حاکمیت اند

فرمانده سپاه استان گلستان با اشاره به رهبری و جایگاه ولایت فقیه گفت :ولایت و امامت مهمترین خروجی انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش کناره ، سردار معروفی فرمانده سپاه استان گلستان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه بندرگز اظهار داشت : شهرستان بندرگز از پایگاه های اصلی انقلابیون در زمان انقلاب بوده و افتخار دارد که رزمندگان و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی و جبهه حق نموده است.

سردار حسین معروفی افزود : هر قوم و جمعیتی را با عقبه و تاریخچه آن تحلیلی می کنند ، عقبه مردمان شهرستان بندرگز عقبه ایست پر افتخار ،سرداران و شهدا که قهرمانان ما هستند، رزمندگان و آزادگانی که از این شهرستان در جبهه حق حضور داشتند این نشانه اوج ایمان ،بصیرت ، ادب و اهل بیتی و انقلابی  بودن این مردم  است و ما مردمانمان را در این منطقه با گذشته زیبا در عرصه دفاع ، مقاومت ، ایثارگری و شجاعت می شناسیم ، فرهنگی که تولید شد و ان فرهنگی که منتقل شد .

فرمانده سپاه استان گلستان  گفت : کاملا روشن است که فرهنگ جهاد و شهادت در این منطقه نهادینه است که ان افتخاری است برای مردم این منطقه و برای کسانی که جان و آبرویشن را برای حفظ این مرز و بوم در طبق اخلاص گذاشتند.

سردار معروفی با اشاره به مجاهدت های رزمندگان و جانبازان و شهدا گفت : مردم ما در زمان امام غیر معصوم چیزی را خلق کردند که در زمان امامان معصوم خلق نشد این مردم ثابت کردند که اگر در زمان حسین ابن علی (ع) بودند در جبه حق حضور داشتند .

امروز قدرت بازدرندگی و غیرقابل انکار ملت ایران در همه عرصه ها دیدنی ایست

فرمانده سپاه استان گلستان  گفت : امروز میبینند بعد از  40 سال حصر سیاسی ،  اقتصادی و نظامی  این نظام نوپا روزبه روز مستحکم تر می شود و ریشه های ان را محکم تر می کندو کشور های اسلامی جهان به سمت این تفکر حرکت می کنند.

سردار معروفی  با تاکید بر ملت ایران ملتی منحصر به فرد است  اظهار داشت : وجود مردمی شریف ، مومن ، خداجو انقلابی و هوشیار است ، هیچ مردمی در دنیا به اندازه ایرانیان با هوش نیستند ، با فرمان امام (ره) در سال 42 و 15 سال کار فرهنگی و نرم امام (ره) ، همه مذاهب ،  اقلیت ها و اقوام به پا خواستند و به ندای امامشان لبیک گفتند ، متحد ، انقلابی که با انقلاب های جهان متفاوت است را علم کردند ،همه انقلاب ها پایه و اساس دنیوی داشت ولی انقلاب ایران بر اساس دین و قران پیامبر و اهل بیت است ، همه مذاهب شیعه و سنی و همه اقوام زیر پرچم رهبری واحد انقلاب کردند.

وی افزود : 40  سال است که ایران در محاصره است ، در دفاع مقدس همه با ما جنگیدند ملت ایران ایستادند و شد عزت ، فناوری ، شوکت  که امروز کسی جرات نمیکند در برابر ایران بایستد می داند بزند بد می خورد.شروع کنند پایانش با ماست.

وی ادامه داد : در بحث فناوری هسته ای این ملت شجاعانه پای نظام ایستادند ، دعوای هسته ای دعوای سلاح نبود ، حرف های دشمن دروغ است ما نیازی به سلاح هسته ای و کشتار جمعی نداریم ، ملت ایران خودش قربانی سلاح کشتار جمعی است ، مگر فرزندان این کشور در دفاع مقدس هزاران رزمنده با همین سلاح ها شهید  نشدند و بسیاری امروز هنوز سم در بدن انهاست.

ایشان تصریح کردند : امروز در دنیا ناکارامدترین سلاح ، سلاح هسته ایست ، ما طبق قوانین اصول دین و فرمان اماممان ان را حرام میدانیم و انان می دانند ولی دعوای انان در حوزه هسته ای دعوای فکر و اندیشه است .

سردار معروفی با اشاره به فتنه های همپیمانان دشمنان ایران گفت : در فتنه 88 که جنگ احزاب سخت تر از جنگ هشت سال دفاع مقدس بود ،ملت در مقابل فتنه گران ایستادند ، تا جایی که مردم احساس کردند انقلابشان و آبرویشان در لب پرتگاه است ، مردم انقلابی ایران پای انقلاب ایستادند نه یک گروه و حزببلکه ملت ،  در روز 9 دی مردم خود جوش و انقلابی پیام دادند دیگر شریح قاضی نمیتواند مارا فریب دهد و کربلا به وجود بیاید ، ما مستقیم با امامان بیعت می کنیم ، نخبگان بیاندیشند !!

وی ادامه داد : در جنگ نرم  دیماه 96 ، امسال 3 ماه پیش ملت دیدند باز هم دشمن در حال موج سواری بر افکار است مردم خطشان را از دشمن جدا کردند، هر کجا منافع ملی و اعتقادات و آبرویشان در خطر باشد از هر گروه و جبهه ای باشد در یک جبهه قرار می گیرند این هوشمندی ملت ایران است.

فرمانده سپاه استان گلستان  گفت : خداجویی و اهل بیتی مردم ، امروز اگر فضا مناسب بود شاید 5 میلیون جوان به پیاده روی اربعین می رفتند ، چقدر دشمنان ما مثلث شوم امریکا ، اسرائیل و عربستان سعودی  تهدید کردند و گروه هایشان فعالیت کردند که ناامن شود و تلاش کردند که اربعین نیایند ! چه شد! "حب الحسین یجمعنا "  عملیاتی قلبی است مرزهای ما اگر باز باشد 10 میلیون به پیاده روی اربعین می روندچه سنی چه شیعه !

سردار معروفی با اشاره به سلاح های دفاعی ایران اظهار داشت : امروز ما در صحنه جهانی در سلاح های دفاعی در چه  مقامی هستیم ! این بازدارندگی کشور ایران است ، این بازدارندگی آبروی ملت ایران است این حضور در دریا زمین و هوا آبروی ملت ایران است.

فرمانده سپاه استان گلستان با اشاره به وجود شخص رهبری و جایگاه ولایت فقیه گفت :ولایت و امامت مهمترین خروجی انقلاب اسلامی ایران است ،  اگر سید حسن نصرالله لبنان جان گرفت از نظام انقلاب اسلامی تبعیت کرد و گفت من مقلد امام و آقا هستم ، اگر علمای سنی و شیعه عراق فتوا صادر کردند و حشدالشعبی درست شد و مقابل داعش پیروز شدند و همچنین در سوریه از این تفکر تبعیت کردند.

سردار معروفی با اشاره ترس امریکا از رهبری گفت :  اخرین حرف امریکا در پسابرجام ؛ ما در خاورمیانه و ایران با یک ابر حریف طرفیم(حضرت آقا ) که نقشه ما را دقیق می داند و دقیق رصد میکند ، سناریوی مارا میداند و دقیق رصد میکند و به موقع ان را برای ملت تبعیین و تشریح می کند و ملت به زیبایی از ان تبعیت می کنند.

وی در پایان گفت : تاریخ نشان داد امریکا استکبار جهانی قابل اعتماد نیست و هرکس اعتماد کرد ضربه خورد ،این دشمن قابل پیش بینی نیست !!  امروز امریکایی ها و دشمنان دنبال دو قطبی کردن ایران است ، هدف انان مردم است ، انها دنبال انشقاق بین مردم و حاکمیت اند !

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار