• بندرگز
  • رئیس جمهور اعضای ناکارآمد و امتحان‌پس‌داده را از دولت مرخص کند

امام جمعه بندرگز گفت: اگر آقای رئیس جمهور اعضای خسته و ناکارآمد و امتحان‌پس‌داده را از دولت مرخص کند و بسته‌های ضد‌تحریم را در دستور کار قرار دهد، می‌تواند از پس مشکلات و زخم‌های اقتصادی برآید.

 

به گزارش کناره ، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل حسینی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به تحریم‌های آمریکا اظهار کرد: از ۶ ماه گذشته ترامپ برای ایران خط‌و‌نشان می‌کشید که اقتصاد شما فرو می‌پاشد، مردم شورش می‌کنند و ایران تسلیم می‌شود.

وی تصریح کرد: این مدت گذشت و با وجود همه فشارهای عملی و روانی آمریکا و متحدانش و با وجود همه ندانم‌کاری‌ها و خیانت‌های اقتصادی داخلی، تقریباً هیچ یک از پیش‌بینی‌های ترامپ محقق نشد.

امام جمعه بندرگز تاکید کرد: ساده‌انگاری است تصور کنیم ۱۳ ‌آبان به‌عنوان روز اعمال اوج فشار تحریم‌ها توسط تیم ترامپ به‌طور تصادفی انتخاب شده بود، این انتخاب هم هوشمندانه بود و هم برای تحقق هدف اصلی‌ آمریکا یعنی به زانو درآوردن ایران، بسیار دقیق و همه‌جانبه طراحی شده بود اما خدا خواست به معنای واقعی کلمه آمریکا شکست بخورد.

حسینی ادامه داد: عملیات آمریکا برعلیه ایران با جو روانی بازگشت تحریم‌ها همه‌جانبه، جنگ روانی رسانه‌های سعودی، اخلالگری‌های ارزی اماراتی، آشوبگری تروریست‌های میدانی منافقان در دی‌ماه گذشته برخی ندانم‌کاری‌ها یا شاید خیانت‌های داخلی طی یک‌سال گذشته در دستکاری بازارهای خودرو، پول و ارز و مقاومت برای اعمال سیاست‌های مقاوم‌ساز، فقط قطعاتی از پازل این تصویر کلی را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه استکبار در صدد این بود که جمهوری اسلامی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی را نبیند،افزود: اقتصاد ایران می‌تواند مانند ققنوس از زیر خاکسترهای تحریمی ۹۷ سر بلند کند و اوج بگیرد.

امام جمعه بندرگز افزود: آقای رئیس جمهور با تدبیر و همت به تیمش می‌تواند از پس این مشکلات و زخم‌های اقتصادی بر آید و اگر اعضای خسته و ناکارآمد و امتحان‌پس‌داده را از دولت مرخص کند و به بسته‌های ضد‌تحریم که توسط نخبه‌ترین سیاست‌گذاران کشور تدوین شده، در دستور کار قرار دهد، این مهم اتفاق می‌افتد.

حسینی تاکید کرد: دولت با مردم و کارآفرینان صادق باشد، بابت همه اشتباهات پنج سال گذشته عذرخواهی و خائنان و ندانم‌کارها و مفسدان را به دادگاه معرفی کند تا سرمایه اجتماعی بازگردد تا یک ملت پشت دولت برای استفاده درست از فرصت‌های بزرگ تحریم1397  بایستد.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار