• بندرگز
  • کشف 14 میلیارد ریال کالای قاچاق در بندرگز

فرماندار بندرگز گفت : 14 میلیارد ریال کالای قاچاق در شش ماهه اول سال 97 در این شهرستان کشف و ضبط شد.

به گزارش  کناره ، حسین احمدی فرماندار بندرگز در پنجمین جلسه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بندرگز در سال 97 ضمن تقدیر از فعالیت دستگاه های متولی افزود : 46 میلیارد ریال کالای قاچاق در سال گذشته در این شهرستان کشف شده بود.

وی بیان داشت : مقابله با قاچاق کالا مصداق حمایت از تولید ملی است و همه دستگاه های اجرایی باید در این زمینه ایفای نقش کنند.

احمدی اظهار داشت : قاچاق کالا و ارز یکی از مشکلات اقتصادی است و عوارض و تبعات متعدد آن در بخش های اقتصادی ، سیاسی و فرهنگی خود را نشان می دهد .

فرماندار بندرگز نقش اطلاع رسانی و فرهنگ سازی را در استفاده از کالاهای ایرانی و داخلی بسیار مهم دانست و تصریح کرد: تمامی دستگاه های اجرایی باید برای رسیدن به اهداف پیش بینی شده این کمیسیون را یاری رسانند.

وی ادامه داد : افزایش کیفیت تولیدات داخلی عامل مهمی در رقابت میان محصولات مشابه خارجی است و تولید کنندگان باید دراین زمینه تلاش بیشتری داشته باشند .

احمدی تصریح کرد : بازرسی مستمر اصناف ، بازدیدهای میدانی و ایست و بازرسی در پلیس راه نوکنده باید به طور کامل انجام شود و بخشداران و دستگاه های متولی باید در این زمینه آگاهی های لازم را به مردم ارائه نمایند .

گفتنی است ، دشتیان دبیر کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گلستان نیز در این جلسه حضور داشت.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار