• بندرگز
  • هشتگ "نامه انقلابی" ترند اول توئیتر فارسی شد / حمایت کاربران گلستانی فضای مجازی از نامه آیت ا.. یزدی

در شرایطی که برخی جریانات سیاسی قصد سوء استفاده از انتشار نامه سرگشاده آیت الله محمد یزدی به آیت الله شبیری زنجانی را داشتند کاربران شبکه های اجتماعی به حمایت از این نامه پرداختند.

به گزارش کناره ، آیت الله محمد یزدی پس از انتشار تصویر آیت ا.. شبیری در کنار برخی افراد مسئله دار طی نامه‌ای خطاب به ایشان خواستار رعایت شئون مرجعیت و احترام نظام اسلامی حاکم شدند.

در نامه آیت الله یزدی آمده است: "پیرو انتشار تصاویری در فضای مجازی از حضرتعالی در کنار برخی افراد مسئله دار که برای نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری«دام ظله العالی» احترامی قائل نیستند؛ بدین وسیله به عرض می‌رساند، این موضوع ناراحتی و تعجب مقلدین و حوزویان را در پی داشته است.

لازم به ذکر است، اینجانب نیز در دو مرحله با حضرتعالی مکاتباتی در مورد برخی از مسائل دیگر داشته ام که جواب قانع کننده ای دریافت نکردم؛ لذا این نامه رابه ناچار به صورت سرگشاده خدمتتان ارسال ‌کردم.

چگونه می‌شود، حضرتعالی که فرصتی برای ملاقات با هیات رئیسه مجمع عمومی اساتید را ندارید، فرصت می‌کنید در منزل آقایی در تهران حاضر شوید و با این آقایان ملاقات داشته باشید!.

یادآور می‌شوم مقام و احترام شما در سایه احترام به نظام اسلامی حاکم، رهبری و شأن مرجعیت است، پس لازم است این احترام و شئون مرجعیت را رعایت فرموده و ترتیبی اتخاذ فرمائید این گونه مسائل دیگر تکرار نگردد. "

این نامه با واکنش های فعالین شبکه های اجتماعی در سراسر کشور به خصوص استان گلستان مواجه شد ؛ در حالی که برخی اصلاح‌ طلبان سعی داشتند از این نامه سوء استفاده کنند و آن را "وهن مرجعیت" جلوه دهند؛ کاربران شبکه‌های اجتماعی با حمایت از نامه آیت الله یزدی هشتگ "نامه انقلابی" را ترند توئیتر فارسی کردند.

واکنش برخی اکانت های فعال استان گلستان در خصوص نامه انقلابی آیت الله یزدی را می توانید در زیر ببینید :

1Twitter

18Twitter

17Twitter

2Twitter

2Twitter

2Twitter

2Twitter

2Twitter

8Twitter

8Twitter

12Twitter

 13Twitter

14Twitter

15Twitter

16Twitter

8Twitter

2Twitter

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار