• بندرگز
  • ایمان و اخلاص در راه خدا از ویژگی های برجسته امام راحل بود

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : امام راحل شخصیتی بزرگ و دارای ویژگی های بارز و برجسته ای بود که ایمان و اخلاص در راه خدا از مهم ترین آن بود.

به گزارش کناره ، "حسین احمدی" درگفت و گوی خبری ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) افزود: اخلاص در زهد ، هدف ، عمل ، سیاست و گفتار از دیگر ویژگی های بارز و برجسته بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران بود.

وی تصریح کرد : اخلاصی که در امام وجود داشت باعث شدکه ایشان به شخصیتی ماندگار برای همه جوامع بشری در تمام عصرها تبدیل شود.

این مقام مسوول بیان کرد: امام راحل هر عملی را که انجام می داد همواره رضایت الهی را درنظر می گرفت و به واسطه همین امر در همه عرصه ها همیشه موفق بود.

فرماندار بندرگز در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت : قیام 15 خرداد فصل جدیدی از تاریخ تحولات دوران معاصر به شمار می رود و سرآغاز افول نظام مشروطه سلطنتی و دیکتاتوری در ایران است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بندرگز یادآورشد : واقعه قیام 15 خرداد از رویدادهای فراموش ناشدنی در تاریخ شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی و از عوامل مهم در شتاب بخشی پیروزی انقلاب اسلامی بود.

وی اضافه کرد: در فرهنگ غنی انقلاب اسلامی و در حافظه تاریخی ملت شجاع ، مومن و مبارز ایران برای همیشه نیمه خرداد با نام و یاد خمینی کبیر عجین شده و پیوندی ناگسستنی و پر رمز و راز دارد.

احمدی ، رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران را توکل امام (ره) برخدا و اعتماد به ملت دانست و تاکید کرد: رمز پیروزی انقلاب اسلامی در اعتماد دو سویه رهبری به ملت و ملت به رهبری بود و به همین دلیل است که ریشه های آن در میان قشرهای مختلف مردم وجود دارد.

 انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار