شوراهای اسلامی برای حفظ روحیه امید و نشاط شهروندان نقش مهمی بر عهده دارند - کناره
  • بندرگز
  • شوراهای اسلامی برای حفظ روحیه امید و نشاط شهروندان نقش مهمی بر عهده دارند

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : شورای اسلامی شهر برای حفظ روحیه امید و نشاط در شهروندان ، نقشی مهم و اساسی بر عهده دارد.

به گزارش کناره ، حسین احمدی در جلسه غیرعلنی شورای اسلامی شهر بندرگز افزود : با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید که حاصل نظام شورایی است موجی از امید و نشاط کشور را فرا گرفته و شوراها می توانند با خدمت به مردم تکمیل کننده این امید در سطح جامعه باشند .

وی اظهار داشت : با بیان اینکه شوراها توان تحقق مشارکت پذیری مردم را در امور اجرایی کشور دارا می باشند افزود: با توجه به اینکه شوراها برایند اراده مردمی در امور اجرایی کشور هستند لذا می توانند مشارکت مردم را در این زمینه بوجود آورند .

فرماندار بندرگز گفت : موقعیت خوب شوراها در این دوره و عزم آنان برای خدمت به مردم ، فرصت خوبی است تا در این مدت بتوان با ایجاد فضای امید در بین مردم مشارکت آنان را جلب کرد.احمدی کار جمعی و گروهی را اساس کار شوراهای اسلامی شهرها دانست و افزود: رای و نظر شخصی در شورا جایگاهی ندارد و تصمیمات خوب و کارشناسی از اتحاد و یکپارچگی اعضا حاصل می شود.

 

این مقام مسوول با اشاره به لزوم برنامه ریزی شورا برای مدیریت شهری ، بیان کرد: برنامه های شورا باید در راستای بالندگی و توسعه همه جانبه شهر باشد.

وی تاکید کرد : در نظر گرفتن رویکرد و برنامه های اساسی در تصمیم گیری ها را به نفع شورای اسلامی و مردم دانست و گفت : مردم انتظاری جز تلاش برای توسعه و آبادانی شهر و همراهی با دولت در نیل به اهداف عالیه نظام از شوراها ندارند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار