• بندرگز
  • امنیت ، ضامن تداوم و بقای توسعه و پیشرفت است

فرماندار شهرستان بندرگز ، امنیت را ضامن تداوم و بقای توسعه و پیشرفت دانست و گفت : آحاد مردم در تامین امنیت در جامعه نقشی اساسی و کلیدی دارند.

به گزارش کناره ، "حسین احمدی" در نشست با فرمانده و پرسنل نیروی انتظامی شهرستان بندرگز افزود : اگر امنیت در جامعه وجود نداشته باشد ، تمام کارها و اقداماتی که برای رشد و توسعه انجام می شود با چالش مواجه می گردد.

وی ، امنیت را یکی از نعمتهای بزرگ خداوند متعال دانست و خاطرنشان کرد: ارزش واقعی این موهبت الهی زمانی معلوم می گردد که خدای ناکرده جامعه ای دچار ناامنی شده باشد.

این مقام مسوول ضمن تقدیر از خدمات نیروی انتظامی در تامین نظم و امنیت شهرستان بندرگز گفت : عملکرد پلیس باید برای مردم آرامش و اطمینان و برای مجرمان ترس و وحشت را در پی داشته باشد.

احمدی ضمن تاکید برلزوم توجه نیروی انتظامی به نحوه برخورد ماموران انتظامی و راهنمایی با مردم گفت : بندرگز شهرستانی است که در بسیاری از زمینه ها حرفی برای گفتن دارد و امیدواریم در بحث برخورد مناسب و در خورشان و شخصیت ماموران انتظامی با مردم ، بندرگز همچنان پیشتاز باشد.

فرماندار بندرگز ، اقدامات صورت گرفته در زمینه تامین امنیت در بندرگز را خوب ارزیابی کرد و گفت : امنیتی که تا امروز شاهد برقراری آن هستیم و بدون تردید روز به روز بیشترهم خواهد شد ، توانسته از وقوع برخی از جرایم پیشگیری کند.

وی هم چنین از تعامل و همکاری اعضای شورای تامین شهرستان بندرگز قدردانی کرد.

entezami98263786832324 2

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار