طرح جامع استعدادیابی تیم فوتبال دارایی گز آغاز شد - کناره
  • بندرگز
  • طرح جامع استعدادیابی تیم فوتبال دارایی گز آغاز شد

باشگاه دارایی گز قصد دارد به منظور استعدادیابی و پشتوانه سازی جهت تشکیل تیم پشتیبان تیم بزرگسالان دارایی و معرفی چهره‌های جدید، نسبت به سنجش و گزینش استعدادها اقدام نماید.

 به گزارش کناره، از سوی باشگاه طرح جامعی برای کشف استعدادها و آماده سازی آنها به منظور ایجاد پشتوانه مناسب برای تیم بزرگسالان در دست اقدام است.
بر این اساس، افراد متقاضی با شرایط سنی بالای  15سال (متولدین 11 دی 1381 به قبل) که به توانایی جسمی و فنی خود باور دارند، می‌توانند خود را به این منظور آزموده و خود را در معرض ارزیابی گروه استعدادیابی باشگاه به سرپرستی هادی ریاحی سرمربی تیمهای پایه دارایی قرار دهند.
بنابر اعلام روابط عمومی باشگاه دارایی گز، این اقدام در راستای اجرای برنامه پشتوانه‌سازی برای تیم بزرگسالان و از طریق انجام آزمون فنی صورت گرفته و گزینش‌ها در چند مرحله انجام خواهد شد.
در فاز اول این طرح، افراد متقاضی می‌توانند در روزهای زوج هفته رأس ساعت 17 عصر در زمین تمرین دارایی گز واقع در روستای گز مراجعه و خود را به کادر فنی معرفی نمایند .

افراد گزينش شده در اين مرحله به صورت تمام وقت تحت اموزش علمي و عملي گروهي فني قرار مي گيرند.

در فاز دوم این طرح گروه استعدادیابی و پشتوانه سازی باشگاه اقدام به جستجوی میدانی خواهد کرد و نسبت به شناسایی استعدادهای برتر که پتانسیل لازم در حد مطرح شدن برای حضور در بالاترین سطوح فوتبال و تیم اصلی را بروز دهند، اقدام خواهندکرد.

گفتنی است؛ این طرح به منظور معرفی چهره‌های جدید صورت می‌گیرد و مجریان طرح امیدوارند برای شروع فصل آتی گزینه‌هایی را به کادر فنی تیم اصلی باشگاه معرفی کنند.

شرایط عمومی و اختصاصی: 

- رده سنی نوجوانان متولدین11دی 1381 به قبل
- رده سنی جوانان متولدین 12 دی 1379 به قبل

- رده سنی امید متولدین11دی 1376 به قبل

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار