• بندرگز
  • بیش از یک میلیون مسافر و گردشگر وارد بندرگز شدند

فرماندار شهرستان بندرگز گفت : از ۲۵ اسفند پارسال تا پایان روز ۱۳ فروردین امسال ، یک میلیون و ۱۵۵ هزار و ۲۵۴ مسافر و گردشگر از جاذبه های تفریحی ، تاریخی ، طبیعی و گردشگری این شهرستان بازدید کردند.

 به گزارش کناره، "حسین احمدی" در مصاحبه خبری افزود :  این تعداد مسافر و گردشگر از استان های مختلف کشور و همچنین برخی کشورهای خارجی برای گردشگری به شهرستان بندرگز سفر کرده اند.

وی بیان داشت : از این تعداد مسافر ۶۳ هزار و ۴۰۰ نفر آنها پذیرش و اسکان یافته اند.

نمایده عالی دولت در شهرستان بندرگز ادامه داد : ۸۵۰ هزار و ۸۳۶ نفر از مسافران و گردشگرانی که به شهرستان بندرگز سفر کردند از اماکن طبیعی و تفرجگاه ها و ۹۶ هزار و ۹۰۳ نفر از اماکن تاریخی و فرهنگی در شهرستان نیز دیدن کرده اند.

احمدی اظهار داشت : خوشبختانه شهرستان بندرگز در نوروز امسال در زمینه ورود مسافر نسبت به مدت مشابه به رشد چند برابری رسیده است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان بندرگز دارای جاذبه های منحصر به فرد گردشگری ، طبیعی و تاریخی است تصریح کرد : در کنار این جاذبه ها ، شهرستان توانسته در زمینه امکانات اقامتی نیز رشد قابل توجهی داشته باشد.

احمدی گفت : ستاد خدمات سفر نوروزی شهرستان بندرگز نسبت به سال گذشته در زمینه جذب ، ورود و ماندگاری مسافران نوروزی موفق تر عمل کرده است.

این مقام مسوول اضافه کرد: در ایام عید نوروز جشن نوروزگاه در دهکده گردشگری و روستاهای بندرگز برگزار شد و این جشن ها به خوبی توانست جمع کثیری از مسافران نوروزی را به سوی خود جلب و به معرفی آداب و سنن مردم شهرستان کمک شایانی کند.

فرماندار بندرگز از تلاش همه دست اندرکاران ستاد خدمات سفر نوروزی شهرستان تقدیر کرد و اظهار کرد : مردم فهیم شهرستان بندرگز با درک بالای خود و استقبال از مسافران و میهمانان نوروزی به بهترین شیوه ممکن باورها و ارزش های غنی فرهنگی شهرستان را به نمایش گذاشتند.

انتهای پیام/

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نظرسنجی

تازه ترین اخبار